Hercai Yazarı Sümeyye Ezel Koç Kimdir? Bilgileri Resimleri

1 yorum
479 izlendi

Hercai kitabının yazarı Sümeyye Ezel Koç hakkında bilgileri sizlere ulaştırmak ve çok sevilip tutulan Hercai dizisinin merak edilen kitabı ve yazarı hakkında kısa bilgileri sizlere yazmak istiyoruz. Hercai Yazarı Sümeyye Ezel Koç Kimdir? Bilgilerini sizlere aktarmaya çalışacağız ve resimleriyle birlikte tüm kitaplarını yaşamını sizlere sunacağız.

Hercai yazarı Sümeyye Ezel Koç hakkında bilgilerHercai Kitabının Yazarı Sümeyye Ezel Koç Kimdir?

Sümeyye Ezel Koç 18 Haziran 1996 tarihinde İstanbul ilimizde doğmuştur. Yazmış olduğu hercai ve hercai 2 Meftun isimli kitaplar ile son dönemde oldukça meşhur olan Sümeyye Ezel Koç 23 yaşındadır ve halen üniversite okumaktadır. 2016 yılında yazmış olduğu hercai adlı romanı ile şu sıralar yeni başlayan ve kitaptan alıntı olan hercai dizisinin esinlendiği kitabın yazarıdır.

Hercai kitabının yazarı Sümeyye Ezel KoçSümeyye Ezel Koç; Genç yaşına rağmen yazmış olduğu romanı ile adeta herkesi büyüleyen ve intikamdan doğan bir aşk hikayesi konu edinen hercai romanı genç yaşına rağmen kendisini oldukça meşhur etti.. Sümeyye Ezel Koç hercai kitabını yazarken şarkılardan ilham aldığını söylemektedir. Müzik dinleyerek yazmaya başlayan Sümeyye Ezel Koç genellikle slow şarkılar dinlemekte ve en çok dinlediği şarkıcılardan birisi de Sezen Aksu’dur.

Hercai yazarı Sümeyye Ezel Koç resimleriSümeyye Ezel Koç 2 Roman yazmıştır. Bunlardan birincisi hercai ikincisi Hercai 2 Meftun. Yeni başlamış olan Hercai dizisiyle romanları birleştirecek olursak Hercai Miran karakteri, Meftun ise Reyyan karakteri olmaktadır. Atv ekranlarında cuma günleri yayınlanan ve 5. bölümü geride kalan hercai dizisinin izleyenleri diziyi oldukça beğendi ve adeta reytinglerde rekorlar kırdı. Cuma günleri bu kadar izlenen dizi olmamıştı hiç. Hercai dizisinin bu kadar çok izlenmesinin birçok nedeni var ancak hercai kitabının yazarı Sümeyye Ezel Koç böylesine güzel bir kitabı nasıl yazdı ve onun yazmış olduğu kitaptan esinlenen dizi neden bu kadar çok izlendi kısaca yazalım:

Bunu Gördün mü>>  Hercai dizisinde çalan bugün benim efkarım var zarım değme felek kim söylüyor

Hercai Sümeyye Ezel Koç KimdirHercai dizisi hem intikam duygusunu hem de onun gölgesinde başlayan büyük bir aşk öyküsünü içinde barındırıyor. Dizide Reyyan karakterini canlandıran Ebru Şahin ve Miran karakterini canlandıran Akın Akınözü rollerine o kadar uyum sağlamışlar ki dizinin bu kadar çok sevilip tutulmasında başlıca faktör onlar diye düşünüyorum. Ayrıca tüm oyuncular özenle seçilmiş ve hepsi de rolünün hakkını çok iyi veriyor. Sümeyye Ezel Koç’un yazmış olduğu kitap çok güzel senaryolaştırılmış ve ortaya izlenesi harika bir dizi çıkmış. Hercai dizisini ve tüm oyuncularını tebrik ediyor reytingleri bol olsun diliyorum. Dizinin tüm oyuncuları için Tıklayın >> Hercai dizi Oyuncuları

Hercai kitabının yazarı Sümeyye Ezel Koç hakkında özet bilgiler:
Adı Soyadı :Sümeyye Ezel Koç
Meslek: Yazar & Öğrenci
Doğum Tarihi: 18.06.1996 (23 Yaşında)
Kitapları 1- Hercai
2- Hercai 2 MeftunHercai kitabının yazarı Sümeyye Ezel Koç hakkında bilgiler

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hercai Yazarı Sümeyye Ezel Koç Kimdir? Bilgileri Resimleri (1 Yorum)

  1. Bu güzel sayfaları dızı hayranı Sevda’ma göstereyım.. Teşekkürler… Başarılar.. Trt 1..canlı.. Pelin Çift. Her zanan ki gibi tv kilitledı beni…

Etiketler: Eklenme Tarihi: 13 Nisan 2019