Herşey Gerçek Seda Akgül Fox Tv de Programı Nasıl Olacak Formatı Videosu

Seda Akgül bir süre önce çok iddialı başlamıştı ekran macerasına.. Ne Seninle Ne Sensiz diye başladığı program bir müddet sonra Rtük tarafından kaldırılmış ve yeni bir format istenmişti. İşte Herşey Gerçek isimli Seda Akgül Fox Tv  Programı da Nasıl Olacak Formatı Videosu sizlere bilgi vereceğiz.

Geçtiğimiz sezon Kısmetse Olur adlı programı Kanal D de sunan ve Kısmetse Olurun sunuculuğunu yapan Seda Akgül, Fox’un yeni programı ”Her Şey Gerçek” ile yeniden ekranlara dönüyor. Ne Seninle Ne Sensiz programı geçtiğimiz haftalarda aniden kaldırılmış, daha doğrusu RTÜK tarafından kaldırılmasından sonra yerine yine Seda Akgül’ün sunacağı Her Şey Gerçek programı geliyor.

Program aslında biraz daha Müge Anlı tarzını yansıtıyor, olayları irdeleyen cinayetler, kayıtdışı olaylar, kayıp kaçak göçek veya zor durumda olan her kim varsa ekrana çıkarmayı onların sorunlarına yanıtlar bulmayı amaçlıyor Seda Akgül. Ne Seninle Ne Sensizden hemen sonra başlayan Herşey Gerçek programı Seda Akgülün 4. programı olacak.

Seda Akgül Kimdir? 17 Haziran 1971 tarihinde Ankarada sunucu Hacettepe Üniversitesinde İngilizce bölümünden mezun olmuştur. Bir süre tercümanlık eğitimi alan sunucumuz Avrupa Birliği Gazeteciliği bölümünde burslu okumuştur. 2004 senesinde Geleceğin Toplum Lideri adı altında Amerika’da staj görmüştür.

https://www.youtube.com/watch?v=Ljh17YqMWxk

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 26 Ağustos 2017