Hıçkırık 3.-4.-5. Bölüm Özeti Fragmanı 3-4-5 Ocak

Hıçkırık 3. 4. 5. Bölüm Özeti Fragmanı 3-4-5 Ocak… Hıçkırık dizisi günlük dizi olarak 1 ocak tarihinden itibaren Kanald ekranlarında yayınlanmaya başladı.Hıçkırık dizisi hafta içi her gün saat 15:00 da yayınlanacaktır. Umarız ekran macerası uzun sürer. Çünkü bu sezon evlilik programlarından oluşan boşluğu günlük diziler doldurmaya başlıyor.

Hıçkırık dizisi 3. 4. 5. bölümde neler olacak? Hıçkırık yeni bölümünde Azmi Bey Kenan’a Nalan’ı emanet eder. Ona güvendiğini açıklar bu durum Kenan’ın emanete yan gözle bakmamasını gerektirir. Ama çocukluğundan beri sevdiği olan Nalan’a bundan sonra nasıl uzak davranacaktır? Kenan Nalanın babasının bu isteğini yerine getirecek mi? Bunu Nalan’a nasıl açıklayacak?

Kenan gitmeye karar verir. Ama Nalan buna bir anlam veremez ve tepki gösterir. Bunun sebebini öğrenmeye kararlıdır. Kenanı sıkıştırır Kenan itiraf edecek mi? Perihan ise oğlu Engin üstünde baskı kurar. Azmi Bey bundan sonra hayatındaki en güvenilir insan seçer Kenan’ı.

Sadece Nalan’ı değil şirketi de ona emanet etme kararı alır. Bu durum Engin ve Perihan’ı kıskançlık krizine sokar ve çok sinirlenirler. Burhan Vesime’den para istemektedir. İlhami hastanedeyken ona bir ziyaretçi gelir. Bu ziyaretçi onun eski sevgilisidir. İlhami’nin gerçek yüzü ortaya çıkacak mı? Hıçkırık dizisi 3. 4. 5. bölüm özetleri tüyoları sizlerle konumuzda paylaştık.. Hıçkırık dizisinin ilk bölümlerini nasıl buldunuz? Yoruma yazabilirsiniz.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.