Hıçkırık 6.-10. Bölüm Fragmanı Özeti Ve Tüyoları (8-12 Ocak) Kanal D

Sevilerek izlenen ancak beklediği reytinglerin biraz uzağında kalıp ancak 50. sıralarda yer bulan Kanal D de yeni günlük dizi Hıçkırık 6. Bölüm Fragmanı ve özetini sizler için hazırladık ve yayınlıyoruz. Hıçkırık 6.-10. Bölüm Fragmanı Özeti Ve Tüyoları (8-12 Ocak) Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Hıçkırık dizisinin 6. bölümü 8 ocak pazartesi 7. bölüm 9 ocak salı günü yayınlanacak.

Hıçkırık 6. Bölümde Kenan ve İlhami, Nalan için karşı karşıya kalıyor! Nalana sahip olmak için mücadele etmek gerek. Bakalım İlhami mi yoksa Kenan mı daha çok istediğini gösterecek. Nalan, Kenan ve Aslı’yı el ele görür; fakat, aslında olay göründüğü gibi değildir. Hıçkırık 6. Bölüm 8 Ocak Pazartesi günü saat 15.00’te Kanal’de!

Hıçkırık 6.-10. Bölüm Fragmanı Özetinde: Burhan ise, Gonca’nın yalanının ortaya çıkmasından dolayı oldukça sinirlenir ve Hayat’a, Gonca’yı aramasını söyler. Gonca ve Engin ise içki içmektedirler ve saat geç olmuştur. Gonca telefonunu çıkartırken telefon düşer ve bataryası çıkar. Hayat, Gonca’yı arar. Gonca’nın telefon kapalıdır ve ulaşamaz. Burhan çileden çıkar.

Yeni bölüm fragmanı izledim ya şu ilhami çok gıcık sakın yıllar önceki hıçkırık gibi olmaz yani nalan kenanla evlensin ilhami aradan çekilsin sevenleri ayırmasın hem ayırmaya çalışıyor iyi biri olsa mektubu değiştirmezdi çekil aradan ilhami diye sesini duyurmak isteyen ziyaretçilerimiz var.

Kenan ve Nalan kulübede tartışırken, İlhami ise, arabanın içinden hırs ve kıskançlıkla onları izlemektedir. Hıçkırık 6.-10. Bölüm Fragmanı Özeti Ve Tüyoları (8-12 Ocak) Kanal D de ekrana gelmeye devam edecek. Lütfen sizler de Hıçkırık 6.-10. Bölümde olacaklar hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazın..

Hıçkırık 6.-10. Bölüm Fragmanı

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.