Hıçkırık Dizisi 11.-15. Bölüm Özeti Fragmanı ve Tüyoları (15-19 Ocak)

Kanal D ekranlarında devam eden ve her bölümü ile merakla beklenen Hıçkırık Dizisi 11.-15. Bölüm Özeti Fragmanı ve Tüyoları (15-19 Ocak) tarihlerinde kaldığı yerden devam edecek. Gelecek bölümleri merak edilen dizide bakalım tüyolarda neler olacak yeni bölüm özetleri ile kaldığı yerden devam edecek dizimiz.

Hıçkırık Dizisi 11.Bölüm 15 Ocak pazartesi günü ekrana gelirken, Hıçkırık 12. bölümü ile 16 ocak salı günü Kanal D de sizlerle olacak. Haftanın son günü 15. Bölüm Özeti Fragmanı ve Tüyoları 19 Ocak günü Kanal D ekranlarında sevenleri ile buluşacak. Peki yeni bölümlerde neler olacak işte özetleri:

Nalan girdiği ameliyattan sağ çıkacak mı yoksa ölecek mi? Nalanın doktoru bilerek mi öldürdü Nalan diziden ayrıldı mı? Fragmanı izleyince bu sorular aklımıza gelse de yok öyle bir durum..

Nalan, Aslı kıskançlığı ile fevri hareket eder ve Kenan ile birlikte araba kazası geçirir. Kenan hafif yaralı kurtulurken, Nalan ağır yaralıdır. Bilinci kapalı olan Nalan hemen hastaneye kaldırılır. Ameliyatına ise, İlhami girecektir. Kenan, İlhami’nin bu ameliyatı yapmasına karşı çıkar; fakat, İlhami o ameliyata girer. Nalan’ın kalbi durur. Kenan öfkeli ve çaresizdir.

Hıçkırık 11. Bölüm Fragmanı yayınlandı Kanal D ekranlarında..! Nalan, Kenan ile geçirdiği kazadan ağır yaralı kurtuluyor! Hıçkırık dizisinin yeni bölümleri hafta içi her gün saat 14.45’te Kanal’de! Hıçkırık Dizisi 11.-15. Bölüm Özeti Fragmanı ve Tüyoları (15-19 Ocak)

Hıçkırık Dizisi 11.-15. Bölüm Özeti Fragmanı

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.