Hıçkırık Dizisi Bitiyor mu Erken Final mi Yaptı Niçin İzlenmedi?

Hıçkırık Dizisi Bitiyor mu Erken Final mi Yaptı Niçin İzlenmedi?… Hıçkırık dizisi yılbaşının ilk gününde yayınlandı. Yeni yılın ilk gününde 1 ocakta yayınlanmaya başlayan Hıçkırık dizisi günlük dizi olarak yayınlanmaya başladı. Günlük diziler aslında beğenilir. Çünkü gündüz kuşağında ev hanımları ve evde olan kişiler izleyecek bir dizi program arıyorlar. Yayınlandığı saat olan 15:00 da rakip olan dizi program yer almıyor.

Hıçkırık dizisi bu kadar olumlu durumlar olmasına rağmen yine de reytinglerde istenen başarıyı gösteremedi. Hıçkırık günlük dizisi yayınlanmaya başladı daha 1 hafta oldu ama reytinglerde bir artış hiç gösteremedi. Yeni bölümleri hafta içi her gün saat 15:00da yayınlanmaya devam ediyor şimdilik.

Kanald akşam kuşağı dizilerine pek fazla şans vermiyor. İki üç hafta da reyting başarısı gösteremeyen diziyi hemen bitiriyor. Ama Hıçkırık dizisinin yerine yayınlanacak bir dizi program yok şuan. Bu yüzden de devam ettirecektir. Umarız Hıçkırık dizisi yakında reytinglerde istenen sırayı alır. Hıçkırık dizisi reyting durumunu aşağıda sizlerle paylaştık.

Hıçkırık dizisi son bölümünde olanlar; Nalan Kenan’a çok kızgındır. Aslı ve Kenan’ı birlikte gören Nalan çok yanlış anlar. Burhan, Gonca’nın yalanının ortaya çıkmasından dolayı sinirlidir ve Hayat’a, Gonca’yı aramasını söyler. Gonca ve Engin ise içki içmektedirler ve saat geç olmuştur. Gonca telefonunu çıkartırken telefon düşer ve bataryası çıkar. Hayat, Gonca’yı arar. Gonca’nın telefon kapalıdır ve ulaşamaz. Burhan çileden çıkar. Kenan ve Nalan kulübede tartışırken, İlhamide arabada kıskanarak onları izler.

 

YORUMLAR

  1. Geçmedi hıçkırık

  2. Kerime Nadir’in bu kadar saçma bir roman yazmış olduğunu sanmıyorum. Izlensin diye ajitasyon had safhada. Senaristler abartmışlar. Oyuncular da çok acemi. Bittiği isabetli olmuş.

  3. Lütfe final olmasın daha hiç bir şey ortaya çıkmadan nasıl final yapar ya hhıçkırık

  4. Dizinin final olmasını istemiyoruz

  5. Cok basit bir dizi bence hemen final olmali

  6. bitsin artık yerine akasya duragı koysun kanal d cünkü akasya duragı izlenir komedi aksiyon beraberlik inşaallah kanal d akasya duragı koyar diyorum duy sesimi aydın dogan kanal d sahibine seslenirim koy şu diziyi yayın akısına maşaallh diyelim

  7. Hep bilinen klişe şeyler kim izler o diziyi haftaya biter kesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.