Hıçkırık Dizisi Hayat Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri İnstagram Resimleri

Kanal D ekranlarında 1 Ocak 2018 pazartesi günü başlayan Hıçkırık dizisinde yeni oyuncuları görmeye başladık haklarında bilgi sahibi olmak için bu içerikleri açıyoruz. Hıçkırık Dizisinde Hayat rolü Kimdir? Hayat isimli karakterin Gerçek Adı Bilgileri İnstagram Resimlerini sizlere sunmaya çalışacağız bu konuda.

Hıçkırık Dizisi Hayat Kimdir? Gerçek Adı Tuğçe Baltalı’dır. Hayat Vesimenin kızı rolünde oynamaktadır. Kerime Nadir’in romanı Hıçkırıktan uyarlanan dizide Hayat dolu bir kızı canlandıracak olan Tuğçe Baltalı çok fazla dizide rol alan biri değildir. Daha Önce Kertenkele dizisinde de bir süre rol oynamıştır ancak dizilere hayli uzak biridir.

Hıçkırık Dizisi Hayat rolünü oynayan Tuğçe Baltalının sosyal medyayı aktif olarak kullandığını görüyoruz. İnstagram Hesabına göz atmak isterseniz yüzlerce resim var. Tuğçe Baltalı instagram hesabı: https://www.instagram.com/tugcebaltali/

Hıçkırık Dizisi Hayat Kimdir? Kısa Bilgileri

Tuğçe Baltalı, 1993 yılında İzmirde doğmuştur. Kendini Tiyatro ve Oyunculuk alanında geliştiren ve eğitim alan Tuğçe Baltalı, İzmir’de bulunan Tunay menajerliğe bağlı görev alan bir oyuncudur. Sinema ve Tiyatro sahnesinde de rolleri bulunan Tuğçe Baltalı, Atv de daha önceki sezonlarda oynamış olan “Kertenkele Yeniden Doğuş” adlı dizide Melahat karakterini canlandırmıştır.

Tuğçe Baltalı son zamanların en popüler dizisi olan ve internet üzerinden puhu tv den yayınlanan “Fi” dizisinde rol almıştır. Tuğçe Baltalı, Fi dizisinde Büşra Develi’nin canlandırdığı Bilge karakterinin, ilk sezonda birlikte olduğu Murat karakterinin sevgilisi Melis rolüyle izleyicilerin karşısına çıkmıştır.

Son dizisi Hıçkırık olmuştur. Hıçkırık dizisinde Hayat rolünü can verecektir. Bakalım başarılı bir performans gösterecek mi? Sizde yorum ve görüşünüzü aşağı yazabilirsiniz. Hıçkırık Dizisi Hayat instagram resimleri:

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Aslında dizinin fragmanı baya iddialı görünüyor, güzel gibide geldi bana. Ama açıkçası, izlemek istemiyorum..Sanırım kalbim bir kasıntı diziyi daha kaldıramayacak..Şimdilik kendi kasıntı dizime devam edeceĝim..

    1. gülay hanım aynı fikirdeyim çok güzel özetlemişsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.