Hıçkırık Dizisi Kenan Kimdir? Gerçek Adı Bilgileri Biyografisi

Kanal D ekranlarında çok yakında başlayacak olan Hıçkırık Dizisinin baş rolünde oynayan Kenan Kimdir gerçek adını bilgileri ve hayatını sizlere sunacağız burada.. Hıçkırık Dizisi Kenan rolünü canlandıran oyuncunun gerçek adı Barış Arda Hacıoğlu’dur. Hıçkırık Dizisi Kenan karakterini oynayacak ve en dikkat çeken isimlerden birisi olacaktır.. İşte kısa biyografisi..

Kenan karakteri dizinin en önemli isimlerinden birisidir. Hıçkırık dizisideki rolü ve karakterine göz atacak olursak Kenan yetimhanede büyüyen bir çocuktur, onu İstanbul’un zengin iş adamlarından birisi olan Azmi Bey farketmiş ve elinden tutmuştur. Kenan’a sahip çıkan Azmi Bey onu yaşadığı konağa kendi evine almıştır. Burada Nalan ile birlikte büyüyen Kenan’ın arkadaşlığı bir zaman sonra aşka dönüşecektir.

Hıçkırık dizisinde Kenan ve Nalan aşkı damga vuracaktır. Dizideki diğer önemli baş roller şöyledir: Sezgi Sena Akay, Nurseli İdiz, Selçuk Özer gibi isimlerle birlikte Kenan rolünde izleyeceğimiz Barış Arda Hacıoğlu da diziyi zenginleştirmiş ve yakışıklı duruşu ile dikkatleri üzerine çekmeye başlamıştır. Dizide de oldukça fazla sahnesi vardır.

Hıçkırık Dizisi Kenan Kimdir Barış Arda Hacıoğlu: 20 Ağustos 1991 tarihinde İstanbulda doğan yakışıklı oyuncu İstanbul Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve Finans Bölümünü bitirmiştir. 2013 yılında Best Model Of Türkiyede 2. olmuştur. Yakışıklılığı ile dikkatleri çeken Barış Arda Hacıoğlu Ali Ayşeyi Seviyor dizisiyle ilk oyunculuk deneyimini yaşamıştır.

Daha sonra Recep İvedik 4 filminde Şahan Gökbakar ile birlikte oynayan oyuncu son olarak Şehrin Melekleri dizisinde oynamıştır. Hıçkırık isimli kanal D dizisinde ise Kenan rolü ile Denizci bir subayı canlandırmaktadır.

Barış Arda Hacıoğlu nun oynadığı Hıçkırık Dizisi Kenan rolü hakkında merak ettiklerinizi sorularla bize sorabilirsiniz. Teşekkür ederiz.. 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 3 Aralık 2017