Hıçkırık Dizisi Nalan Kimdir Başrol Kadın Oyuncu Gerçek Adı İnstagramı

Hıçkırık Dizisinin bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Kanal D Kerime Nadire ait olan Hıçkırık dizisinin yayın haklarını satın aldı. Birsel Film yapımcılığında ki dizinin oyuncuları; Sezgi Sena Akay, Barış Arda Hacıoğlu, Selçuk Özer ve Nurseli İdiz.

Hıçkırık günlük dizi olarak ekranlara gelecek ve aralık ayında başlayacak. Fırat Gürsoy yönetmenlik yapıyor ve Redife Zerener ve Gökhan Korkusuz senaryosunu yazıyor dizinin. Fragmanı da önceki günlerde yayınlandı. Hıçkırık dizisi konusu da; Kenan yetimhanede büyümüş bir çocukken hayatı Azmi Karaoğlu ile karşılaşmasıyla değişiyor.

Azmi Bey de Kenan’ı da kendi gibi yetiştirmeye çalışır. Zengin iş adamı olan Azmi Bey’in hayatını hem o hem de evinde küçük yaşta tanışıp nerdeyse birlikte büyüdüğü Nalan değiştirir. Kenan ve Nalan aslında birlikte büyüdüğü için hem dost hem sırdaştır.

Ama ilerleyen zamanlarda aralarındaki dostluk aşka dönüşür. Aralarındaki aşkı da itiraf edemezler ama hayatları İlhamı yüzünden de dağılmıştır. Hıçkırık dizisinin oyuncularını da sizlerle paylaşmak istedik. Başrol oyuncuları güzelliği ve yakışıklılığı ile çok dikkat çekti.

Hıçkırık dizisi başrol oyuncusu olan isim size tanıdık geldi mi?Meryem dizisi ilk bölümünde Savaş’ın sevgilisi olan evlenme teklif edeceği SEVİM… Meryem dizisinde ilk bölümde ölerek ayrılmıştı. Yeni dizisinin uzun soluklu olmasını dileriz.

Hıçkırık dizisinin güzel başrol oyuncusu Nalan’ın gerçek adı Sezgi Sena Akay.. Sezgi Sena Akay 31 Ekim 1995 İstanbul doğumlu. Yeditepe Üniversitesi Halkla İlişkiler mezunudur. İlk oyunculuk deneyimi Zeytin Tepesi dizisiyle olmuştur. Acı Aşk, Muhteşem Yüzyıl Kösem dizilerinde rol almıştır. Hıçkırık dizisinden önce de Meryem dizisinde bir bölüm rol almıştır. Sezgi Sena Akay’ın instagram adresi @sezgisenaakay

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hıçkırık Dizisi Nalan Kimdir Başrol Kadın Oyuncu Gerçek Adı İnstagramı (1 Yorum)

Eklenme Tarihi: 1 Aralık 2017