Hıçkırık Dizisi Neden Final Yaptı 12 Mart Pazartesi Niçin Yok Yayınlanmıyor?

Kanal D ekranlarında hafta içi her gün 14.45 de yayınlanan hıçkırık dizisi Cuma günü yayınlanan 50. bölümü ile final yapacak ve ekrana veda edecek. 12 Mart pazartesi günü hıçkırık dizisinin 51. bölümünü bekleyenler boş yere şimdiden beklemesinler. Çünkü 12 Mart pazartesi günü Kanal D’de ekrana gelmesi gereken hıçkırık dizisi yayınlanmayacak.

Hıçkırık Dizisi Final Haberi: Kanal D’nin hafta içi büyük umutlarla yayın hayatına başlayan dizisi ”Hıçkırık” ekranlara final yaparak veda ediyor! Birsel Film’in yapımcılığında yayınlanan ve başrollerinde Sezgi Sena Akay, Barış Arda Hacıoğlu, Selçuk Özer ve Nurseli İdiz’in yer aldığı Hıçkırık dizisi 9 Mart cuma günü yayınlanacak 50. bölümüyle ekranlara veda edecek. ”Hıçkırık” final bölümüyle 9 Mart cuma 14.45’te Kanal D’de!

Kanal D ekranlarında günlük olarak yayınlanan hıçkırık dizisinin 51. bölümü yayınlanmayacak. 12 Mart pazartesi günü hıçkırık var mı yok mu neden yok Niçin yayınlanmıyor bitti mi final mi yaptı yayınlanmamasının sebebi nedir gibi soruları soruyor de merak ediyorsanız eğer şimdiden söyleyelim ki hıçkırık dizisi 50. bölümü ile 9 Mart Cuma günü final yaparak ekrana veda etti.

Hıçkırık Dizisi Neden Final Yaptı 12 Mart Pazartesi
Hıçkırık Dizisi Neden Final Yaptı 12 Mart Pazartesi

Hıçkırık dizisi neden final yaptı derseniz düşük giden reytinglerin en büyük etken olduğunu senaryonun çok iyi işlemediğini oyuncu maliyetlerinin yüksek olması sebebiyle reklam gelirlerinin dizi maliyetini karşılamadığını açıklamak isteriz. Zaten günlük dizilerin kendi aralarındaki rekabetten dolayı Beni Affet gibi Adını Sen Koy gibi beni bırakma gibi diziler yayınlanırken Kanal D ekranlarında yayınlanan hıçkırık dizisi çok fazla izlemedi. İşte son haftalarda aldığı reytingler ve kaçıncı sırada olduğunu gösteren listeyi sizler için buraya ekliyoruz:

Hıçkırık Dizisi Neden Final Yaptı 12 Mart Pazartesi
Hıçkırık Dizisi Neden Final Yaptı 12 Mart Pazartesi

Reytingleri düşük giden dizi sonunda final yapmak zorunda kaldı. 50. bölümü ile 9 Mart Cuma günü erken final yapan hıçkırık dizisi 12 Mart pazartesi günü ekrana gelmeyecek. Diziyi izleyen ve merak edenler için şimdiden söylemiş olalım. Sizce hıçkırık dizisinin bitmesi doğru mu devam etmesini ister miydiniz bu konu hakkındaki yorumlarınızı ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. Kesinlikle devam etmeli diyorsunuzda bunu gelde yapımcıya söyle sevgi birsele çünkü dizimizin devam etmesi maalesef sadece ona bağlı

  2. Kesinlikle devam etmeli o kadar çözülmemiş olay varken devam etmemesi çok saçma başka kanalda devam edebilir

  3. Hickirik cox guzel diziydi ve final etmesi bizi cox pis etdi

  4. Cok guzel diziydi devamini merkla bekliyorduk bu dizinin bu kadar cabuk bitmesi bizi cook sarsitdi

  5. alah belanizi versin niye bitirdiniz yaniden baslasin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.