Hıçkırık Dizisi Nerede Çekiliyor Dizinin Geçtiği Yer Neresi?

Hıçkırık Dizisi Nerede Çekiliyor Dizinin Geçtiği Yer Neresi?… Hıçkırık dizisinde Kenan ve Nalan’ın imkansız aşkı anlatılıyor. Kenan küçük yaşta ailesini kaybetmişti ve yetimhanede büyümüştü. Kenanın çocukluğu acı dolu geçti sonrasında İstanbullu zengin iş adamı olan Azmi Karaoğlu Kenan’ı buluyor ve ona sahip çıkıyor.

Kenan Azmi Beyin konağına alınıyor ve orada büyüyor. Kenan ise hayatının aşkını bu konakta tanıyor. Azmi Bey’in kızı Nalan’da Kenan’la büyüyor. Birbirlerine hem kardeş hem sevgili her şey olmuşlardır. Geçen yıllar aralarında şakı perçinledi ve vazgeçilmez bir aşka dönmüştü.

Kenan ve Nalan aşık olsa da birbirlerine bunu söyeleycek itiraf edecek cesareti bulamazlar. Hıçkırık dizisinde Kerem ve Nalanın hayatını altüst edecek kişi ise İlhami olur. Bu dizi de olaylar konakta geçiyor. Bu konakta seyirciler için merak konusu oldu.

Hıçkırık dizisi İstanbulda çekiliyor. Ancak set adresi net olarak bilinmiyor. Hıçkırık dizisi de günlük bir dizi olduğu için seti merak edilir. Seyirci gidip sevdiği oyuncuları set ortamında ziyaret etmek isterler. Hıçkırık dizisi çekim yerlerini sizlerle paylaşacağız.. Konumuz güncellenecektir.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Filmini izledik zaten kavuşamayan aşıkları zaten 250 bölümüdür izliyoruz şimdi hickirik dizisine geçip sil baştan tekrar aynı şeyleri izleyemem.erkanı hazali bırakamam.

  2. Kesin bu da dram ismine bak ya ismi bile guzel degil 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.