Hıçkırık Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu mu İzlendi mi? İlk Yorumlar

Yeni başlayan dizilerden birisi Kanal D de 1 Ocak 2018 de başladı. Günlük dizi sektörü oldukça zorlu bir alan. Her gün diziyi yetiştirmek, oyuncuları ve çekimlerin zamanında hazır olması meşakkatli bir iş. Hıçkırık dizisi hem kadrosu hemde iddialı senaryosu ile günlük dizi alanında kendini göstermeye ve bende bu alanda varım demeye geldi.

Peki Hıçkırık Dizisi Reytingleri Nasıl? Dizinin reytinglerini sizlere bu sayfada düzenli olarak vereceğiz. Ancak ülkemizde günlük dizi sayısı oldukça az. Star tv de Beni Affet ve Adını Sen koy dışında Kanal 7 de ekrana gelen Elif aynı saatte olmasa da en büyük rakipleri. Atv de yeni bir günlük dizi hazırlamaya başladı Bırakma Beni diye.. Bu dizilerden hangisi ayakta kalır zamanla göreceğiz.

Hıçkırık Dizisi izlenmesi Nasıl Tuttu mu? Dizinin tutup tutmadığını zamanla göreceğiz ancak hemen şunu belirtelim ki bu sezon izleyici kitlesi daha seçici davranıyor. Fox tv de başlayan günlük dizi Komşular hayli emek verilmesine rağmen 20 bölüm ancak dayandı ve sonunda erken final yapmak zorunda kaldı. Hıçkırık dizisi de benzer bir kaderi yaşar mı şimdiden kestirmek zor ama işi elbette çok zor.

Günlük dizilerin potansiyeli haliyle ev hanımları oluyor, bu yüzden diziyi tutturmak ve merak edilen bir yapı oluşturmak çok zor. Adını Sen koy gibi başrol oyuncularının uyumlu olduğu dizilerde izleyici daha sadık oluyor ancak yeni bir diziyi senenin başında sezonun ortasında tutturabilmek gerçekten kolay iş değil eğer Hıçkırık bunu başarır da 2.5-3 gibi reytinglere ulaşırsa bu bir başarı sayılabilir.

Hıçkırık Dizisi İzlendi mi? İlk Yorumları sizlere buradan aktaracağız. Dizinin nasıl olduğunu tutup tutmayacağını alacağı reytingleri sizlere aktaracağız. Kanal D ekranlarında günlük yayınlanacak olan Kerime Nadir’in 1938 yılında kaleme aldığı Hıçkırık adlı eserinden uyarlanan dizinin başrollerinde Sezgi Sena Akay, Barış Arda Hacıoğlu, Selçuk Özer gibi önemli oyuncular yer alıyor. Bakalım dizinin kaderi nasıl olacak..

Hıçkırık Dizisi İzlendi mi tuttu mu reytingleri nasıl konusunda sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Şimdiden yorumcularımıza teşekkür ederiz..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hıçkırık Dizisi Reytingleri Nasıl Tuttu mu İzlendi mi? İlk Yorumlar (68 Yorum)

 1. Ya bir senaryo gerçekten bu kadar kötü işlenebilir. Oyuncular senaryoda ne yazıyorsa onu oynuyorlar. Ben bunu oynamam deme şansları yok.Hepsi karakterini çok güzel oluşturmuş. Nalan, Kenan, Perihan, Vesime, Kenan ve Engin çok başarılılar bana göre. Ama senaryo gereği Nalan Hukuk Fakültesini birincilikle bitirmiş ama tümör sebebiyle öleceğini düşündüğü için Kenan ı kendinden nefret ettirmeye çalışan saf ve aptal bir kızı, Perihan küçücük kızlarla ve katil olduğunu bildiği İlhami ile sürekli gereksiz ve saçma sapan entrikalar peşinde. Aslı ve İlhami zaten her an kötülük peşinde. Normal hayatta böyle şeyler yok ki. Şaka gibi ama senaryo çok ama çok kötü. Azmi katil.Dizide tek iyi karakter Kenan maalesef. Herkese katılıyorum. Topluma örnek olamayacak kadar kötülük var senaryoda.

 2. Azmi, Kenan’ın babasını öldürdü, İlhami, Seda’yı öldürdü, İlhami, sahte MR ve yanlış ilaçla Nalan’ı öldürmek üzere, İlhami, Emniyet ‘e yalan ihbarla Kenan’ı tutuklattı, İlhami,Seda’nın bebeğini öldürdü, İlhami, Seda’dan önceki sevgilisini öldürdü.
  Polis bu olayların hepsinde seyirci kaldı.
  Bu kadar da Polisin seyirci ve aciz ve pasif gösterilmesi, kabul edilemez!Bu kadar saçma sapan senaryo, olacak şey değil. RTÜK gereğini düşünür.

 3. Türkiye üçüncü dünya ülkesi değil. Hep kötü insanları kazançlı göstererek, Topluma yanlış mesajlar verirseniz,Emniyet Teşkilatını Aciz ve beceriksiz gibi gösterirseniz,yetkili makamlar gereğini yapar.

 4. Böylesi saçma ve çelişkili senaryo görülmedi;
  Nalan, kötü adam İlhami ile işbirliği içinde, inanılmaz şekilde İlhami’ye destek oluyor. Nalan, çok zeki olduğu için Hukuk Fakültesini birincilikle bitirdi. Şimdi aptal, salak ve gerizekalı rolü oynuyor. Sahte gözyaşı döküyor. İlhami ile birlikte, Kenan’a işkence ve acı çektiriyor.
  Halen bu diziyi izliyorsanız, zamanınıza yazık!
  Dizide herzaman kötü insanlar galip ve başarılı; iyiler devamlı mağlup ve sürünmeye mahkumlar.
  Topluma kötü Mesajlar veriliyor!

 5. Azmi, Kenan’ın babasını öldürdü. Kenan’ın annesi iki küçük çocukla perişan oldu ve öldü. Kenan ve kızkardeşi uzun yıllar acı çektiler. Azmi’nin kızı Nalan, mantıksız bahanelerle Kenan’a çok acılar çektiriyor.
  Karaoğlu soyunun Ruhu, Kenan ve soyuna acı çektirmek için programlanmış.

 6. Senaryo mantıksız olduğu için;
  Nalan, ilhami’nin emrine girmiş, devamlı İlhami’nin isteklerini yapıyor. Kenan’ı delirtmeye çalışmaktadır. Nalan , gerizekalı gibi davranmaktadır. Kenan’ın katil olması veya intihar etmesi için Hergün Kenan’a kötü davranmaktadır.
  Böyle çelişkili ve mantıksız Senaryo görülmedi.

 7. İlhami ‘ye yardımcı olan Nalan, Kenan ‘ı yavaş yavaş öldürecek. Kenan’ın hemen değil çok acılar çekerek, sürüm sürüm sürünerek ölmesini sağlayacak.
  Vicdansız Katil Azmi, Kutsi’ye engel olarak, Kenan ile kızkardeşinin kavuşmalarına engel oluyor.
  Yani , Kötüler kazanıyor, iyiler sürünüyor. Hikaye, Topluma böyle yol gösteriyor.

 8. Nalan, Kenan’a çok acı çektirmektedir. Kenan’a devamlı yalan söylüyor. Sırdaşım dediği Kenan’a değil, İlhami ‘ye yanaşıyor. Bu suçlarının bedelini çok ağır ödeyecek.
  Azmi, kullanıp attığı Vesime’ye karşı çok bencil ve acımasız davranıyor. Kamu vicdanını ve Toplumun Ahlak kurallarını çiğniyor. Babasını öldürdüğü Kenan’a acımasız davranıyor.
  Senaryo, bu gidişle Kamu vicdanını yaralıyor, İlhami ve Azmi gibi kötülerin hep kazandıklarını ve hep başarılı ve mutlu olduklarını gösteriyor. İyi insanların hep süründüklerini ve hep acı çektiklerini savunmaktadır.
  Bu yanlış Senaryo, Gençlere ve Topluma kötü örnek oluyor.
  Herhalde Yetkililer, gereken önlemi alacaktır.

 9. Azmi, Vesime’den olma kızı Hayat, için şunu dedi:
  “Ne idüğü belirsiz gecekondu kızı, Engin’e layık değil. “
  Azmi, birlikte olduğu Vesime’ye karşı Bencil ve kötü ve vefasız davrandı. Beğenmiyorsa niçin Vesime ile birlikte oldu. Şerefli kişi bunu yapmaz. İyi insan olsa, Kenan’ın Babasını öldürmezdi.

 10. Azmi’nin önünde , kızı ve işleri için Kenan gibi mükemmel bir kişi varken; Herkesin kötü adam dediği İlhami’yi tercih etmesi,
  İzleyicilerin onaylayacağı bir senaryo mu?
  Bu kötü senaryoyu herkes terk edecek.

 11. Diziyi Nalan için izliyorum desem abartmam. Kenan ve Vesime yi de beğeniyorum. Nalan a bayılıyorum ama. Çok güzel ve doğal bir oyuncu. Bunun yanında sosyal medyadan da takip ettiğim kadarı ile sansasyonsuz, ahlaklı ve asil bir genç kız. Ekranlarda çocuklarımıza, gençlerimize örnek olabilecek kalitede bir oyuncu.Tebrikler. Başarılar

 12. Sayın Kanal D Yetkilileri ve Sayın Dizi Şirketi yetkilisi,
  Lütfen siz de açıklama ve görüşlerinizi yazarmısınız.Eğer izleyicilere saygınız varsa!

 13. Ezgi çok iyi söyledi.
  Zaten Dizinin Romanla hiç alakası yok.
  Lütfen milletin moralini bozmayın. Buna hiç hakkınız yok.

 14. Sabahenez Xeyr Hıçkırık Dizisin Seiyasenda Naylanen Hereketleri Meni Üzdü Uku Erkeyi Qarşe Qarşeya Getimek Cox Üzüçü Netiçede Qanle Sonluqla Davam Edir Yamenin Hereketleri Meni Qezderer Başqa Qadendan Çoçuğu Ola Ola Naylana Yaxenlaşmase Ve Naylan Kenan Sevgisine Maneler Töretmesi Kötü Sevgiler Günü Naylanen Valentin Kimi Gözünden Yaşlar Axaçaq Mençe Gülle Kenan’a Deyeçek Allah Sevgileri Bu Günkü Günde Gözü Yaşle Qoymasen Amin

 15. Lütfen, dizinin adı şöyle olsun:
  “Kalbin Bende Emanet “.
  Romantik Komedi olarak devam etsin.
  Herkes mutlu olsun.
  Teşekkürler

 16. Sayın Film Şirketi,
  Hep kötüleri galip ve kazançlı yapıyorsunuz.
  İzleyicileri üzmekten zevk mi alıyorsunuz?

 17. İlhami, Banka vasıtasıyla Tutuklunun Ailesine 500 000 TL ödedi. Normalde bunu Polis ve maliye inceler.
  Senaryo mantıksız.
  İlhami ile Seda’nın İlişkilerini, polis niçin araştırmıyor?
  Seda’nın hamilelik döneminde başka hastanelerde ve farklı Doktorlara, İlhami’yi suçlayan bir ay önceki beyanları var .Bebeğin ölmesi için İlhami’nin verdiği İlacı, Seda , başka Doktora verdi. Doktor, bu ilacın bebeği öldürdüğünü, Seda’ya söyledi. Aynı gün, İlhami, Seda’yı öldürdü. Bu taze olaylar basında çıktı. Herkes Seda cinayetini basında gördü. Seda’nın gittiği diğer Doktorlar ve polis, basındaki cinayeti gördü. Seda’nın sevgilisi İlhami’ olduğu ve ondan hamile kaldığı ve başka sevgilisinin olmadığını herkes biliyor. Ancak polis hiç araştırma yapmıyor.
  Çocuklar bile bu saçmalıklara inanamıyor!

 18. Kerime Nadir in kemikleri sızlıyordur sanırım. Yazar o yıllarda bu kadar kötülüğü değil yazmak hayal bile edemezdi. Bir doktor düşünün kendi bebeğine hamile kalan kadını öldürüyor mafya gibi adamlara para veriyor gömdürüyor. Aşık olduğunu iddia ettiği kadına verdiği ilaçlarla hasta ediyor kendine yakınlaşsın diye. Olacak iş değil.Bu senaryoyu kimler yazıyor. Yazık ya oyunculara yazık. Pırıl pırıl iki genç oldukça da yetenekliler Nalan ve Kenan, tiyatroya yıllarını vermiş oyuncular da var aralarında.Kadro günlük diziye göre çok iyi. Ama senaryo fiyasko. İzliyorum ben. Ama Nalan için bayılıyorum güzelliğine oyunculuğuna yazık olmuş.. Başka proje bulamamış mı oynayacak. Daha iyi projelerde görürüz umarım kendisini. İnşallah okurlar da bu yazılanları belki senaryoya bir çeki düzen verirler.

 19. Hamile Kızı Toprağa gömen kişi , Emniyet Teşkilatının elinde. Ancak, Türk Polisi bu olayda Acizmiş gibi gösteriliyor!Bunu içimize sindiremiyoruz!Böyle yanlış Senaryoya izin verilmemeli. Türk Polisi Aciz gösterilemez!Genel TV yayını, Kamuoyunda böyle yayın yapamaz!

 20. Hep kötülerin kazanması ve suçluların polis tarafından yakalanmaması, toplumu ve gençleri suç işlemeye teşvik eder. Kamu düzeni ve toplum ahlakı bozulur. Bu durum yasalara aykırı olup, yetkili makamlarca Bu Dizinin Yayını yasaklanır. Devlet Gücünün seyirci veya aciz kalması düşünülemez. Kamu düzeni , toplumun ve geçlerin suça özendirilmesi, bu suretle menfaat sağlanması, dürüst ve saf, iyi niyetli kızlarımızın, kötü emelleri için kandırılmalarına ve kandırılıp, hamile bırakılıp, öldürülmesi, kötü insanın yanına Kar kalması,Emniyet Teşkilatının pasif kalması, başka hastanenin çok kolay suça alet edilmesi,tüm bu olayların, toplumu ve gençleri suça teşvik etmesi, herhalde Yetkili Makamlarca değerlendirilecektir.

 21. İmkansız aşkı işlemeyin. Biraz daha doğal biraz daha duygu ve huzur işleyin.Günlük dizi bu.Sıkar İlhami ile Nalan ın birlikteliği, Nalan ın Kenan dan ayrılması Dizi rafa kalkar.Haberiniz olsun Kanal D

 22. Sayın Dizi Yetkilileri,
  Dizinin Hikayesi kötümser ve karamsar ve üzücü olarak devam edecekse, biz hiç almayalım, size iyi şanslar!

 23. Dizi şirketinin Sayın Yetkilileri, Lütfen siz de Yorumları değerlendirirmisiniz. Görüşlerinizi ve bazı bilgileri İzleyicilerle lütfen paylaşırmısınız. İzleyicilere biraz değer veriyorsanız, sizi bekliyoruz. Başarılar diliyoruz.

 24. Seneryo izleyicileri üzmemeli, stres yüklememeli. Ozaman Reyting yüksek olur. İlhami’nin suçları ortaya çıkarsa izleyenler mutlu olur. Lazımsa başka heyecanlar yaratırsınız. Şu ana kadar kötüler akıllı, iyiler aptal ve salaklar. İzleyiciler bu duruma isyan ediyorlar. Bu kadar da olmaz yani. Seneryo, izleyicileri geri zekalı yerine koyuyor. Bu nedenle Reyting kötüye gidecek. Kötüler ceza almalı. Senaryo neşeli,komik ve romantik olmalı. Roman Allah’ın emri değil ki. 1938 yılında yazılmış Roman, çağımıza uyarlanmalı. Yoksa tüm emekler ve Reytingler güme gidecek!Sonra, bizi kimse uyarmadı demeyin !Başarılar ve Sevgiler

 25. İlhami ağır ceza almalı. Kötülere ibret olmalı. Mutlu son olmalı. Kamuoyu mutlu olmalı. Millet üzülmesin. Neşeli ve komik şeyler olsun isteriz. İyiler mutlu olsun.

 26. Kötüler ceza alsın. Seyirciyi lütfen üzmeyin. Neşeli ve komik olaylar olsun. Çağdışı Romana bağlı kalmayın lütfen. Seyircinin yüzü gülsün. Sevgiler

 27. İlhami artık ceza almalı. Suçu ortaya çıkmalı. Seyirciyi çok stres ediyorsunuz. Mutlu ve komik olaylar olmalı. Çağdışı Romana bağlı kalmayın. Millet zaten sıkıntı içinde. Siz de sıkmayın. Üzüntü yaratmak zorunda değilsiniz. Neşeli ve mutlu olayları, senaristler yaratmalıdır. Zor değil. Seyirci hoş vakit geçirmeli, rahatlayıp, kendi sıkıntılarını biraz unutmalı. Çağdışı Romana bağlı kalmayın lütfen. Böyle yaparsanız dizi uzun ömürlü olur. Seyirciyi lütfen üzmeyin. Kötüler çok başarılı olursa, Herkese kötü örnek olur. Başarılar ve mutluluklar, neşeli günler diliyorum. Seyircilerin yüzü güler inşallah. Sevgilerimle

 28. Hıçkırık Dizisinin Adene Baxdeqça Filime Baxmağa Ehtiyat edirsen Sanki her deqiqe Kederle Rastlaşaçaqsan Gerçekdende beledi Kenanen Düşmeni Cox Var Dövlet üstünde Ona Sadeçe Keder Geleçek Naylanen Sevgisi Keder Var Dövleti Keder Naylanen Eqrabalare Ona Kötü Veziyyete Salaçaqlar Kenan Ve Naylan Aşke Mençe Kederle Biteçek

 29. Kotu diyenlere sasiriyorum.Diger gunluk dizilerdeki uzayan skan sahneler yok .akici ,merak uyandirici ve kaliteli ..Devam eder insallah

 30. senaryo da oyunculuklarda gayet güzel. yetenekli tiyatrocuların yanında başrol oyuncuları da oldukça başarılı. Reytingin neden düşük olduğunu anlayamadım. Muhtemelen saat ile ilgili. Aşk genç neslin ilgisini çeken bir konu. Yayınlandığı saatte bütün gençler okulda
  yayın saati değişirse daha başarılı olacaktır.

 31. Axşamenez Xeyir Dizi Sevenler Hıçkırık Dizisi Adendan Melum olduğu kimi Qemli Gedeçek Naylanen Ve Kenan’ın Sevgisi Hep Hıçkırık Qem ve Qüseli olaçaq

 32. Çok amatörce yapılmış bir dizi.senaryonun kitapla alakası yok.oyunculuklar ise birbirinden kötü. Nasıl final yapmıyor şaşıyorum.

 33. Hıçkırık Dizisi Çözel Oyunçulare Birleşdiren Filimdi Adene Bezileri Qemli Olduğunu Söyleyir Amma bütün Sevgilerde Qem Qüsse var Ve Sonlare Hep Gözel Olur Naylan ve Kenan Sevgisinin Sonu Ymarem Gözel Olaçaq Filimin vaxten Deyişdiseler Gözel olar

 34. İlk başladığından beri izliyorum.Ama bu kadar istikrarlı olacağını düşünmemiştim. Her bölüm heyecanlı. Aksiyonu bol. Ve herkes rolünün üstesinden geliyo. Seda hariç. o da çıktı zaten diziDEN. Nalan genç kuşakların en başarılısı. Çok güzel ve yetenekli. Yazıyorum buraya çok başarılı olacak. Kenan son yıllarda ekran da gördüğüm en karizmatik erkek oyuncu. Oyunculuğunu geliştirmesi lazım. Ben beğeniyorum. Tutar bu dizi. Başarılar

 35. Hıçkırık Dizisi Gözel Mesym Sevgi Naylan ve Kenan Sevgisi Bu Sevgide Kedere cox yer verildiği aşkar Sevgide Hemişe Keder var Obrazlar Gözel Umaram Kenan Naylane Hep Qoruyaçaq Naylan Sevgiye Deyer verir Kenan Sevgisin Gizle Saxlayan biridi Filim yeni Umarem Güçlü Perestişkarlar Çelb eden Filim olaçaq

 36. ÇOK BEĞENEREK TAKİP EDİYORUM. OYUNCULARIN BİR ÇOĞU BAŞARILI NALAN I ÖZELLİKLE ÇOK BEĞENİYORUM HEM GÜZEL. HEM YETENEKLİ.İYİ YERLERE GELECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUM. KENAN DA ÇOK YAKIŞIKLI..AMA REYTİNGLER ÇOK DÜŞÜK.FİNAL OLABİLİR. NALAN DAHA İYİ BİR DİZİDE OYNAMAYI HAKEDİYOR AYRICA

 37. Beni bırakma daha bizden bence hıçkırık dizisinin oyuncuları soğuk duruyo yapmacık geldi

 38. Dizi çok güzel katekterler de uyumlu ama lütfen saatini biraz daha uzatın çok çabuk bitiyo

 39. Yaaaaa çok yakışan bir çift.Nalan çok ama çok güzel. Daha önce de izledim Acı Aşk dizisinde.Muhteşem Yüzyıl Kösem de de izledim.Hem güzel hem de çok iyi oyuncu olacak. Kenan Pırıl pırıl bir oğlan.Tertemiz bir ifade.Çok çalışması lazım. Dizi de günümüzden çok uzak. Nerde böyle masum aşklar dedirten cinsten.İnsanı içine çekiyo. Başlamasıyla bitmesi bir oluyo. Sahneler sıkmıyo insanı.Aksiyonu da dozunda.Perihan ve Engin favorim.Bence çok başarılı bir günlük dizi. Yalnız montaj hataları var.Zamanla oturur diye düşünüyorum.Saati çok kötü.Tv İzleme saati diil. Kanal D ye duyurulur.

 40. Ben ve annem keyifle izliyoruz.Nalan ve Kenan ın oyunculukları ve birbiriyle uyumları çok güzel. İkisinin de pırıl pırıl bir enerjisi var.İzlen me oranları düşük bunun en tek sebebi bana göre saati. saat 3 te insanlar ya fatura ödüyo, ya alışverişte. gençler okulda. kötü bir saat seçimi. Umarım kanal bu konuda bir değişikliğe gider. Başarılar diliyorum

 41. Gercek hayatta yeteri kadar üzülüyoruz bunu düşünerek lütfen iyiler kazansın kötüler amaçlarına ulaşamasın sevenleri ayırmasınlar ama izlediğim 8bölümdede hep kötüler önde izlerken stres leniyorum böyle giderse atık izlemiyecem yeteri kadar stres içindeyim daha fazlasını kaldıramammu baş röldeki leri bir birlerine yakıştırmadım samimi durmuyorlar

 42. Beni gençlik yıllarıma götürdüğü için yapım ve çekim ekibine,oyunculara çok teşekkür ederim.İnşallah uzun soluklu bir dizi olur.

 43. Bayıldım ve çok beğenerek
  İzliyorum saat 03: den04
  kadar izliyorum ve hıçkırık
  dizisine başarılar diliyorum

 44. Bende çok bayıldım
  Ve her zaman ki
  Gibi hıçkırık dizisini
  Saat03:de izliyorum saat 04
  de kadar izliyorum çok beğendim
  Başa=rılar diliyorum

 45. Gündüz dizisi olarak çok düzeyli gece kuşağında yayınlansa yeridir derim çok beğendim baş rol dışındaki karakter oyuncularının oyunları çok iyi başroldekilerde çok güzel ve yakışıklı

 46. Kesinlikle çok kötü bir dizi Oyuncularin çoğu çok toy ve aşırı derece amatörce oynanmış çok komik gerckten

 47. Efsane bir aşkı anlatan efsane romandan uyarlama. Kadro çok güzel.Başrol oyuncuları uyumlu. Yan kadro da çok önemli isinmlerden oluşuyor. Bence çok ses getirecek bir dizi. Umarım verilen emekler karşılığını alır.Yoksa yazık olur. Biz 7.000 e yakın üyesi olan HIÇKIRIKNALANKENAN (ILK FAN GRUBU) ile destek olmaya çalışıyoruz. Emeği geçen tüm ekibe başarılar.

 48. Romandan uyarlama dizileri beğendim iyiymiş.müziği ve oyuncuları çok iyi ..basarilar

 49. Müzikleri ve oyuncuları harika. zaten romandan uyarlama olan dizilerin konusu güzel oluyor…Başarılar diliyorum..

 50. Henüz ilk bölüm ama,merak uyandırdı,ilgimi çekti.Dizinin tutulacağını düşünüyorum

Eklenme Tarihi: 1 Ocak 2018