Hıçkırıkta çalan şarkı kalbin ömürlük bende emanet kim söylüyor

Hıçkırıkta çalan şarkı kalbin ömürlük bende emanet kim söylüyor Hakkında detaylı bilgiler:

Kanal D ekranlarında başlayan yeni günlük dizi merak konusu oldu. Hıçkırık isimli yeni günlük dizide çalan şarkılar müzikler ve fon jenerik müzikleri ilgi görürken son fragmanda çalan şarkı da çok beğenildi. Hıçkırık dizi fragmanında çalan hadi kalk gel bul bi bahane birazcık heves biraz cesaret kim söylüyor diye emrak edenlere kimin söylediğini şarkının adını ve sözlerini yazarak paylaşmak istedik.. Hıçkırıkta çalan şarkı kalbin ömürlük bende emanet kim söylüyor: Yonca Lodi.

Hıçkırıkta çalan hadi kalk gel bul bi bahane birazcık heves biraz cesaret şarkısını söyleyen sanatçımız Yonca Lodi. Yonca Lodinin söylediği şarkının adı Emanet.. Emanet şarkısı Yonca lodinin harika yorumuyla Hıçkırık dizisine jenerik fon müziği olarak belirlenmiş ve çok güzel bir hava katmış diziye. Bizde sizlere Hıçkırık dizisi Yonca Lodi Emanet şarkısının sözlerini ve müziğigin orjinalini verelim istedik. İşte o şarkının sözleri.

Hıçkırıkta çalan Yonca Lodi Emanet şarkısı hadi kalk gel bul bi bahane birazcık heves biraz cesaret ilk günki gibi duruyor hâlâ kalbin ömürlük bende emanet şarkısının Sözleri

Sen benim içimdeki büyük yangınların adı
ben senin gecendeki mavi yada günündeki sarı
sen benim şehrimdeki bütün sokakların adı
ben senin yüzündeki çizgi yada dünündeki anı

Bunu Görmelisin!  Hercai Dizi Müziği Bir Ay Doğar İlk Akşamdan Geceden Dağlar kışımış yolcum üşümüş

hadi kalk gel bul bi bahane
birazcık heves biraz cesaret.
ilk günki gibi duruyor hâlâ.
kalbin ömürlük bende emanet.

Hıçkırık dizisi Yonca Lodi Emanet şarkısı video klibi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 21 Aralık 2017