Hizmetçiler Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Konusu Özeti - Dizi Haberleri – Oyuncuları


Hizmetçiler Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Konusu Özeti

Hizmetçiler Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Konusu Özeti… Türkiye’de yayınlanmak için yeni bir uyarlama dizi hazırlıklarına başlandı. Hizmetçiler dizisi yakında Türk televizyon kanallarının birinde yayınlanacak. Henüz kanalı açıklanmayan dizinin bilgileri yavaş yavaş netleşmeye başlıyor.

Hizmetçiler dizisi Meksika’da yayınlanmış ve çok ilgi görmüş bir yapım. Meksika’da reyting rekorları kıran Hizmetçiler dizisinin orijinal adı Polvode Estrallas. Hizmetçiler dizisinin yayın haklarını Fabrika Yapım aldı. Hizmetçiler dizisi yapımcısı da Öner Arslanel oldu. Öner Arslanel Hizmetçiler dizisini almak için uzun süredir uğraştıklarını söylüyor. Hizmetçiler dizisi senaryo ve cast çalışmalarının sürdüğü belirtiliyor.

Meksika’da Polvo de Estrellas ismiyle yayınlanan Hizmetçiler dizisi daha önce Amerika’da Devious Maids ismiyle yayınlandı. Şimdi de Türkiye de yayınlanacak ve reyting rekorları kırmayı hedefliyor. Meksika’da ilk olarak yayınlanan dizi halk tarafından beğenildi ve ardından Amerika’ya uyarlandı. Amerika’da Devious Maids adı ile yayınlanan dizi burada da geniş izleyici kitlesi yakaladı. İki farklı ülkede güzel izleyici kitlesi yakalayan Hizmetçiler dizisi Türkiye de yayınlanacak. Burada da istediği izleyici kitlesini yakalayacak mı?

Hizmetçiler dizisi (Polvo de Estrellas) konusu nedir?

Hizmetçiler dizisi konusu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Hizmetçiler dizisinde 5 aile zengin ve çevresi geniş. Ancak bu 5 ailenin hayatları yaşanan bir cinayet sonrasında değişiyor. Cinayet ile değişen hayatları izleyicinin gözü önüne hizmetçilerin gözünden anlatılıyor. Hizmetçilerin bakış açısıyla yayınlanan dizinin hikayesi dikkat çekici. Hizmetçiler dizisi konusu bu şekilde.

Hizmetçiler dizisi oyuncuları kimler olacak? 5 hizmetçi kadın rolü için hangi oyuncular belirlenecek? Hizmetçiler dizisi nerede çekilecek? Zengin ailelerin yanında çalışan hizmetçilerin hayatı anlatılacağına göre zengin konaklar villalarda çekilecek dizi. Hizmetçiler dizisi oyuncuları bilgileri netleşecek. Hizmetçiler dizisi hangi kanalda ne zaman yayınlanmaya başlayacak. Tüm bilgiler netleştikçe bu konumuz sürekli güncellenecektir. Hizmetçiler dizisi sizce izlenir mi yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.


Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hizmetçiler Dizisi Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Konusu Özeti (1 Yorum)

Etiketler: , Eklenme Tarihi: 15 Nisan 2019