House MD Türkçe Kim Oynayacak, Nerede Çekilecek Hangi Kanalda Ne zaman

Dünyanın en çok izlenen ilk 10 dizisi arasında giren House MD şimdi Türkçe olarak senaryo edilerek ülkemizde çekilecek. Peki Doktor House rolünü kim oynayacak ? Türkçe House dizisi nerede çekilecek hangi kanalda yayınlanacak?

House MD Türkçe Kim Oynayacak, Nerede Çekilecek Hangi Kanalda Ne zaman

Hastanenin asi doktoru olarak bilinen House ve ekibi çözülemeyen vakalara bakmaktadır. Hastane içerisinde deneme yanılma yöntemi sık uygulansa da verdiği kararlar ile her zaman önce karşı çıkılan sonra hak verilen doktor dizisidir. İçerisinde yoğun entrikalar yoktur. Hasta yakınlarının doktora bakış açısı ön plandadır ve kimse tarafından sevilmez ancak vaz geçilmez bir doktordur. Hastanenin yönetimine her zaman karşı çıkan ancak ismi ile kısa sürede dünyada bilinir hale gelmiş doktor dizisinin Türkçe versiyonu çekilecek. Şuan için House dizisi nerede çekilecek sır gibi saklansa da biz İstanbul içerisinde çekileceği bilgisine ulaştık.

Doktor House’yi kim oynayacak ?

Amerika’nın Fox kanalına ait dizi satın alınarak yerli yazar Berkun Oya ile anlaşıldı. Şuana kadar yazdığı oyunlar ise
2017 – Masum(TV Dizisi)
2016 – Vlucht HS13 (10 episodes, 2016)(TV Dizisi)
2015 – Analar ve Anneler (TV Dizisi)
2013 – 2014 – İntikam (TV Dizisi)
2012 – Son (TV Dizisi)
2007 – İyi Seneler – Londra (Sinema Filmi)
2007 – Deliler / Rapor (TV Filmi)
2003 – Şapkadan Babam Çıktı (TV Dizisi)
2001 – Kör Talih (TV Dizisi)

olarak biliniyor. Yazara teslim edilen şuana kadarki en büyük proje olacak. 1977 Bursa doğumlu yazarımızın yazdığı senaryoya göre çekimlerine başlanacak. Ancak sadece House MD dizisinin Türkiye yapımının olması bile hangi oyuncunun House yerine oynayacağını merak ettirdi. Kulislerden gelen güncel bilgilere göre üç ayrı isim şuan için ön planda. Henüz kimse ile anlaşılmadı ancak 10 dan fazla dizide oynamış kendisini Hırsız Polis dizisinden 2005-2007 yılları arasında hatırladığımız 1973 doğumlu Timuçin Esen olması bir ihtimal olarak düşünülüyor. Diğer ihtimaller yazımızın devamında…

Doktor House’yi kim oynayacak başrol ozan güven

Dr House karakterini kim oynayacak ?

Dizininin yapımcıları Timuçin Esen ile görüşürken bir yandan ise Okan Yalabık ile görüştüğünü açıkladı. 1978 doğumlu Okan’ı aslında Kaygısızlar ile 2002 yılında tanıdık ve 50 den fazla Türk yapımında rol aldı. Başarılı oyunculuğu ile Dr House olmasa da yardımcılarından birisinin olması büyük ihtimal. Doktor rolüne ise son iki aday daha açıklandı. Bunlardan birisi Vatanım Sensin ve Muhteşem Yüzyıl dizilerinin baş rol oyuncusu Halit Ergenç. Sanatçı henüz bana böyle bir teklif gelmedi gelir ise o zaman konuşuruz bir bakmak lazım diye de açık kapı bırakırken gizliliği de korudu. Dr House Türkçe doktoru kimin oynayacağı halen sosyal medyada en çok takip edilen tag. En güçlü ihtimal ise Cem Yılmaz ile parlayan Ozan Güven olarak biliniyor. Başarılı oyunculuğu ile adından söz ettiren ve internet Fİ dizisi ile kendisini bir kez daha kanıtlamayı başaran Ozan Güven şuanki ihtimallerin içerisinde House dizisinin baş rol oyuncusu olmaya en yakın aday olarak görülüyor.

Dr House Türkçe oyuncuları okan yalabık

Sadece baş rol oyuncusu değil Dr House Türkçe oyuncuları kim kimlerle anlaşmaya varıldı son günlerin en çok takip edilen konusu. Dizinin ise son zamanlarda trendini kaybeden kanala can vermesi bekleniyor. Sürekli yurt dışı projeleri ülkemize getirmeyi başaran Acun Ilıcalı TV8’de House dizisinin Türkçe versiyonunun çekilip yayınlanacağını açıkladı. Sosyal medya ise entrikalar olmadığından yerli yapımın çok etkili olmayacağı kanaatinde olsa da Dr House rolünü kim oynayacak yakından takip ediyor. Dizi hakkında yeni ve ilk haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 14 Mayıs 2019