Huawei Mate20 Huawei P20 Reklam Müziği Şarkısı Türkçe Sözleri Video Mp3

Huawei Mate20 Huawei P20 Reklamında çalan yabancı Müzik Şarkı Türkçe Sözleri Video Mp3 olarak bu sayfada sizlere sunulacak ve yabancı şarkıların türkçe sözleri ve anlamları sizlere sunulacaktır bu sayfada. Huawei Mate 20 Pro Reklam Müziğini merak eden Huawei Mate 20 lite ve Pro Reklam Şarkısı, Huawei Mate 20 Pro Reklamında Çalan Yabancı Müzik, Huawei P20 Pro Müziği şarkısını bu sayfada paylaşacağız.

Huawei Mate20 Huawei P20 Reklam Müziği Yabancı Şarkısı2019 Huawei mate20 p20 reklamında çalan şarkı fon müziği

Huawei p20 ve Huawei Mate 20 Modellerinin reklamı ve tanıtımı için televizyonda oldukça fazla reklam vermeye başladı. Huawei serisinin en iyi telefonları durumunda olan p20 ve mate 20 modelleri gelen yüksek talep sonrasında Türkiye’deki satış rakamları hızlı bir şekilde artmaya ve Huawei reklamlardaki bilinirlik durumunu da artırmaya başladı. Huawei modellerindeki reklam müziği şarkıları da oldukça merak konusu olmaya başladı.

Huawei Mate 20 Huawei P20 modellerinin reklam müzikleri şarkıları izleyici tarafından merak edilmeye ve reklamlarda kullanılan müziklerin ne olduğu sorgulanmaya başladı. Bizde 2019 yılında Huawei Mate 20 reklamlarında çıkan şarkıları müzikleri jenerik fon müziğini sizlerle Bu sayfada paylaşmak ve Huawei telefonlarının reklam müziklerinin fon şarkılarını sizlere Bu sayfada sunmak istiyoruz. Huawei Mate 20 Pro reklamında çalan şarkı “Gidge – Norrland” isimlidir ve aşağıdadır.

Huawei Mate20 P20 Reklamında çalan yabancı şarkı

Huawei Mate 20 modeli son aylarda en popüler telefonlardan biri olurken firmanın reklamlarda kullandığı şarkılar müzikler ve bunların jenerik fon şarkıları da oldukça merak edilir oldu. bizde bu sayfamızda Huawei cep telefonlarının reklam müziklerini şarkılarını sizler için buraya toplamaya ve müziklerini şarkılarını sizlerle paylaşmaya karar verdik.2019 Huawei reklam şarkısı müziği

2019 Huawei Mate20 reklam müziği şarkısı

Huawei Mate 20 Huawei P20 cep telefonlarının 2019 yılındaki reklam müzikleri reklam şarkıları videosunu MP3 olarak ve sizlerin istekleri doğrultusunda YouTube videosu olarak aşağıya eklemeye çalışacağız. Sizler de yorum kısmına Huawei telefonları ile ilgili sorularınızı ve şarkıları müzikleri bizlerden talep edebilirsiniz video olarak ekleyebilirsiniz. Huawei Mate 20 Huawei P20 cep telefonları reklam şarkıları ve müziklerini bu sayfada sizlere sunarken müziklerin sözlerini ve şarkıların türkçe karşılıklarını da sizlerle paylaşacağız.

Huawei Mate20 P20 Reklamında çalan yabancı şarkı müziği dinle video izle Huawei Mate 20 Pro reklamında çalan şarkı “Gidge – Norrland” isimli şarkıdır.

2019 Huawei Mate Serisinin En İyileriyle Tanışma Zamanı resmi reklam filmi

2019 Huawei P20 Pro reklam şarkısı-Baby I Go For You

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 29 Ocak 2019