Hüzünden Öte Dizisi Haberleri Oyuncuları (Fahriye Evcen ve Kadir Doğulu)

Fahriye Evcen ve Kadir Doğulunun yeni Dizisi Belli Oldu ! daha önce adından film olarak bahsedilen ancak daha sonra film rafa kalkınca dizi olarak çekilmesine karar verilen Hüzünden Öte Dizisi hakkında tüm Haberleri ve Oyuncuları (Fahriye Evcen ve Kadir Doğulu) sizler için kısa kısa sitemize yazıp bilgilendireceğiz.

2015 yılında film yapılmak için yola çıkılan ancak sonra bu projeden vazgeçilen Hüzünden Öte isimli senaryo hatırlandığı üzere rafa kalkmış o tarihte belirlenen oyuncular farklı dizilerde olduğu için anlaşma yapılıp film çekilememişti. Şimdi boşta olan oyuncular Fahriye Evcen ve Kadir Doğulu diziye olumlu bakınca projeye start verildi.

Hüzünden Öte Dizisi Haberleri: Şimdi dizi olarak karşımıza çıkacak olan yapımın film versiyonunun yapımcılığını Avşar film üstlenirken senaristliğini Melek Gençoğlu üstleniyordu ayrıca yönetmenliğini ise Hilal Saral üstleniyordu.

Hüzünden Öte Dizisi Haberleri oyuncuları

Hüzünden Öte Dizisinin başrolleri Fahriye Evcen ve Kadir Doğulu oldu! Oyuncular hakkında detaylar birazdan sizlerle olacak.. Hüzünden Öte Dizisindeki tüm oyuncular belli oldukça buraya eklemeye devam edeceğiz..

Hüzünden Öte Dizisi Oyuncuları

Hüzünden Öte Dizisinde kimler oynayacak

Hüzünden Öte Dizisi Haberleri kadir doğulu fahriye evcen

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Hüzünden Öte Dizisi Haberleri Oyuncuları (Fahriye Evcen ve Kadir Doğulu) (1 Yorum)

  1. İkisini bir arada görünce cok güldüm 🙂 neslihanla burak aynı dizideydi şimdi eşleri ileride de çocukları aynı dizide olur artık 😉

Eklenme Tarihi: 6 Temmuz 2018