İbrahim Tatlıses İbo Show Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak İbo İdo Dilo Show

İbrahim Tatlıses İbo Show Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak İbo İdo Dilo Show.. İbrahim Tatlıses bir zamanların efsane show programlarına imza atardı. Sağlık problemleri sebebiyle buna ara verdi yıllarda. Ancak sağlık durumunun artık normale dönmesinden sonra İbrahim Tatlıses ekranlara dönüyor. Özlenen İbo Show ile…

Ama bir şartla… İbrahim Tatlıses çocuklarıyla beraber programı sunmak istediğini söyledi. Yapımcılara şartını sundu. Yapımcılarda bu teklifi kabul etmiş anlaşılan. İbo Show programı için 13 Milyon TL teklif edilmiş.  İbrahim Tatlıses ise tek şartının çocuklarıyla birlikte sunmak olduğunu iletmiş.

İbrahim Tatlıses ve iki çocuğu olan İdo Tatlıses ve Dilan Çıtak ile show programı sunmaya hazırlanıyor artık. Bildiğimiz üzere iki çocuğu da şarkıcılıkla uğraşıyor. Artık televizyonda baba ve çocuklarının türkü ziyafetini izleriz. İbrahim Tatlısesin isteği kabul oldu ve İBO-İDO-DİLO SHOW yakında ekranlara olacak.

Ancak Showun hangi kanalda ve ne zaman başlayacağı henüz açıklanmadı. Yaz ekranlarında başlayabilir ya da yeni sezonda net bilgi yok. Ancak tüm bilgileri sizlerle konumuzda paylaşmaya devam edeceğiz. Sizce İbo İdo Dilo Show tutar mı izlenir mi? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İbrahim Tatlıses İbo Show Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak İbo İdo Dilo Show (8 Yorum)

  1. Evet kesinlikle kaçırmadan tv türkü adına güzel bir proğram yok sayelerlnde kulaklarımız ziyafet çekecek

  2. Değli kardeşim seni özledik sayin ibrahim Tatlıses senin yapacağı şov hiç tutmazmı bir numura olur ama İDO ve dilan babasının sözünü tutacaklar harika olur halk sana öle bir susamışki anlatılmaz şükür buna allah daha sana iyi bir sağlık versin seni öpüyorum İbrahim konyadan

Etiketler: , , Eklenme Tarihi: 14 Haziran 2017