İçerde Dizisi Final Tarihi Belli mi Kaçıncı Bölümde Bitecek Sona Erecek?

Bu sezon Show tv de kimsenin beklemediği bir başarı hikayesi yaşandı İçerde dizisi ile. Neden beklenmedik diyorum çünkü yıllardır Show tv de doğru düzgün dizi tutmuyordu veya kısa sürede bitiyordu. İşte İçerde dizisi tüm zincirlerini kırıp oldukça başarılı bir yapım olarak Pazartesi günlerindeki yerini aldı.

2 sezondur pazartesi reytinglerinin birincisi olan Kırgın Çiçekleri tahtından edip kendisi ilk sıraya çıkan ve oradan kolay kolay inmeyen İçerde dizisi hakkında bir çok iddia ortaya atıldı. En çok merak edilen konular ise İçerde dizisi Ne Zaman Final Yapacak? İçerde Yeni Sezon Devam edecek mi? İçerde Bitti mi neden bitti? İçerde dizisi Ne Zaman Bitiyor? gibi sorular en çok merak edilen ve cevap bekleyen sorulardı..

Öncelikle belirtelim ki yapımcının ilk söylediği konu şuydu: İçerde dizisi 39. Bölümde final yapacak ve uzamayacak. Peki reytinglerinin yüksek olması, dizinin çok sevilmesi dizi hayranlarının yoğun talebi de olsa dizi bitecek mi 39. bölümde? Yapımcıya göre evet bitecek.. Ama birde kanal ve oyuncu boyutu var işin. Acaba Show tv ve oyuncular ne diyor bu ile..

Show tv her hafta birinci olan bir dizinin bitmesini elbette istemez. İçerde dizisi Show tv ye çok güzel bir reklam geliri bırakıyor. Bu yüzden show tv devam etmesini ister. İçerde dizisinin  Show tv den ayrılıp başka kanala geçme ihtimali bulunmuyor. Oyuncularda kazandıkları gelirleri düzenli aldıkları gibi ayrıca yurt dışı satışlardan da çok güzel para kazanmaya başladılar. Bu yüzden oyuncular da dizinin devam etmesini çok ister.

Tek sorun yapımcının ikna edilip gelecek sezon için yapılması beklenen anlaşmada. Eğer sözleşme yenilenirse Show tv İçerde dizisini 2017-2018 sezonunda da 2. Sezonu ile devam ettirecek. Değilse dizi Haziran ayında  39. Bölümü ile final yaparak veda edecek. Durum şimdilik böyle. Lütfen sizlerde İçerde Dizisi Final Tarihi Belli mi Kaçıncı Bölümde Bitecek Sona Erecek? konumuza yorum ve görüşlerinizi yazarak destek olun..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.