İçimdeki Yabancı Programı Formatı Konusu Başvuru Katılım Formu

Bir çok dizinin yeni sezonda yayına hazırlık yaptığını konular ile sizlere duyurmaya çalışıyoruz. Ancak yeni haberlerde sadece dizi değil yeni haber ve içerik programlarının da seyirci için hazırlandığını zaman zaman sizlere duyuruyoruz. İşte bu programlardan birisi de İçimdeki Yabancı programı oldu..

Muhtemelen gündüz yayınlanacak olan ve oldukça farklı bir tv programı olmasını beklediğimiz kod adı İçimdeki yabancı olan ve büyük ihtimalle ülkemizdeki yabancı uyruklu kadınların hazırlayıp sunacağı güzel bir söyleşi magazin sohbet programı olacak gibi görünüyor..

Programa konuklar gelecek ve İçimdeki yabancı oldukça renkli bir yapım olacak: İçimdeki Yabancı Programı Formatı Konusu Başvuru Katılım Formu hakkında detaylı açıklamalar ve bilgilendirmeler geldikçe sizlerle paylaşacağız. Çeşitli TV programlarının yapımcılığını üstlenen Artı Filmin üstleneceği yepyeni bir format hazırlığı çok yakında televizyonlardan birinde yayına başlayacak.

İçimdeki Yabancı Programı Formatı nasıl olacak? Tamamen yerli fikir olan bu formatın adı şuanlık “İçimdeki Yabancı” olarak belirlendi. Ancak ilerleyen günlerde isminde değişiklik de yaşanabilir.. Ekim ayı itibariyle Türkiye’de yayına başlayacak olan program ardından yabancı TV kanallarında da yayına girecek.

İçimdeki Yabancı Programı Başvuru Katılım Formu

“İçimdeki Yabancı”,yakında hangi kanalda ve tarihi kısa zamanda sizlere buradan sunulacak. İçimdeki Yabancı Programı Formatı hakkında detaylı bilgiler ve sizlerin de katılabileceği şartların yer aldığı başvuru formu yada katılım için gerekli bilgilendirmeyi buradan takip ediniz lütfen..

Not: Unutmadan söyleyelim, bu programın yapımcısı Artı film daha önce Türk ve Dünya televizyonlarında yıllardır ses getiren hepimizin severek izlediği izdivaç formatının yaratıcısı Artı Filmdir. Yani Esra Erol Zuhal Topal gibi programları o çıkardı piyasaya. Bakalım şimdi ne çıkacak yeni program formatı ne olacak.. İçimdeki Yabancı Programı ne zaman hangi kanalda kısa süre sonra yazacağız sizlere..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 8 Ağustos 2018