İçimizden Biri Dizisi Oyuncuları Kanalı Konusu Özeti Fragmanı

Süreç Film tarafından çok yakında yayınlanacak dizilerden bir tanesi daha bugün belli oldu. Süreç filmin yeni dizisinin adı içimizden biri oldu. İçimizden Biri Dizisinin oyuncu kadrosu karakterleri rolleri hikayesi konusu özeti tanıtım fragmanı ve tüm haberlerini burada sizler için detaylarıyla yazmaya ve İçimizden Biri Dizisi hakkındaki tüm detayları bu konuda sizlere sunmaya çalışacağız.

İçimizden Biri Dizisi Oyuncuları Kanalı Konusu Özeti Fragmanıİçimizden Biri Dizisi oyuncu kadrosu kanalı konusu

Öncelikle süreç filmin birçok dizi ve filmi izleyiciler tarafından oldukça yüksek talep görüyor bu yüzden Süreç Film özellikle Atv kanalı için birçok dizi çekmeye devam ediyor. ATV ekranlarında bu sıralar cuma günleri herhangi bir dizi yayınlanmıyor. Bu yüzden kanal Cuma günlerine sadece yabancı filmler koymaya başladı. Ancak yabancı filmler çok fazla izlenmediği için Atv cuma günleri reyting sıralamasında ilk 10 arasına giremiyor. Bu nedenle Süreç Filme çok güzel bir dizi yapması ve cuma günleri yeniden ağırlığını reytinglerde gösterebilmesi için bir dizi siparişi verilmişti. Sonuçta Süreç Film yeni dizi buldu yeni dizi İçimizden Biri Dizisi oldu.

İçimizden Biri Dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri

Bu konumuzda İçimizden Biri Dizisi Oyuncuları kadrosu Kanalı Konusu Özeti hikayesi Fragmanı hakkında detaylı açıklamaları sizlere sunmaya çalışacağız. Süreç Film şu günlerde İçimizden Biri adlı yeni bir proje için hazırlık yapıyor. İçimizden Biri Dizisinin oyuncu kadrosu Henüz belli olmadığı için sizlere detayları yazamıyorum ancak İçimizden Biri Dizisiyle ilgili oyuncu arayışları ve başrol oyuncularının kim olacağına dair bilgiler önümüzdeki günlerde netleşecek. İçimizden Biri Dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri belli oldukça bu konuda sizlere detaylarıyla birlikte yazmaya ve sizlere bilgiler sunmaya devam edeceğiz.

İçimizden Biri Dizisi oyuncuları haberleriİçimizden Biri Dizisi nerede çekiliyor hangi il ve ilçemizde İçimizden Biri Dizisinin seti kuruldu?

İçimizden Biri Dizisi Muğla ilimizin en önemli tatil merkezlerinden birisi olan ve dünya çapında şöhreti bulunan Marmaris’te çekilecek. Marmaris gerçekten de ülkemizin en güzel tatil ve turizm cennetlerinden birisi olarak ön plana çıkan bir ilçemiz. Akdeniz kıyılarının bütün güzelliğini barındıran Marmaris ilçemizde çekilecek olan İçimizden Biri Dizisinin oyuncularına dahil olmak veya figüran olarak çalışmak istiyorsanız dizi yapımcısı Süreç Film ile irtibata geçebilirsiniz ve aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz. İçimizden Biri Dizisi nerede çekiliyor konusundaki bilgileri sizlere yazmaya devam edeceğiz.

İçimizden Biri Dizisinin konusu nedir hikayesi kısa özeti, İçimizden Biri Dizisi neyi anlatıyor konu ediniyor?

İçimizden Biri Dizisinde İrlandalı Ortodoks bir papazın oğlu Adam ile geleneklerine bağlı Müslüman ve Türk bir ailenin kızı olan Havva’nın aşkı anlatılacak. Daha önce Yabancı Damat isimli bir dizi vardı birçok kişi hatırlayacaktır, işte o dizinin bir farklı versiyonu olarak sunulacak olan İçimizden Biri Dizisi oldukça ilgi görecek ve tahminlerinizin üzerinde reyting alacak gibi görünüyor.

İçimizden Biri Dizisi oyuncularıFarklı ülkelerdeki oyuncular ile ülkemizdeki oyuncuların aynı dizide oynaması oldukça ilgi görüyor bu yüzden İçimizden Biri Dizisinde konu olarak İrlandalı Ortodoks bir papazın oğlu olan Adam ile geleneklerine oldukça bağlı muhafazakar bir Müslüman ve Türk ailenin kızı olan Havva’nın aşkı bakalım izleyici tarafından ilgi görecek mi bizler de çok merak ediyoruz. İçimizden Biri Dizisi ile ilgili detaylar geldikçe sizlere Bu sayfada paylaşmaya devam edeceğiz. sizleri de merak ettiklerinizi ve İçimizden Biri Dizisinde oyuncu olmak veya figüran olarak çalışmak istiyorsanız dizi yapımcısı Süreç Film ile görüşebilir veya aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz.

İçimizden Biri Dizisinin tanıtım fragmanı ve videosu yayınlandıktan hemen sonra buraya eklenecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İçimizden Biri Dizisi Oyuncuları Kanalı Konusu Özeti Fragmanı (4 Yorum)

  1. Lütfen baş role güzel kızla yakışıklı adam bulun.Asllnda diyer kızlara katılıyorum Burakla Feride çok yskışır.Efso olur.

  2. Sarah hanım hsklısınız Burakla Feride muhreşem olur yada Aslıhan Malborada ola bilir.Lütfeeeeen

Eklenme Tarihi: 10 Şubat 2019