İki Yalancı 4. Bölüm Fragmanı ve Özeti 31 Temmuz Pazartesi Kanal D

Kanal D ekranlarında yayınlanan ve 3 bölümü geride kalan İki Yalancı 4. Bölüm Fragmanı ve Özeti 31 Temmuz Pazartesi günü kaldığı yerden devam edecek. İlk bölümleri ile kanal D ekranlarına yeni bir soluk getiren dizi yaz ayları için biçilmiş kaftan oldu adeta..

İki Yalancı 4. Bölüm Fragmanı ve Özetinde neler olacak kısaca göz atalım. Serkanın Bodrum’dan gelince Duygu ile Alp’i bir arada görmesinin ardından işler karışmaya başlar. Duygu’nun nişanlısı zannettiği Alp’in bacısı Esra’nın gönlünü kazanmayı başaran Serkan, Duygu ile yeniden birlikte olma fırsatını bakalım değerlendirebilecek mi?

Ağva’ya tatile giden gençler burada umduklarını buldular mı dersiniz. Burcu iyice sinir olmuş vaziyette Cenk ve Naci’den tüm hırsını çıkarmak ve intikam almak için aldığı kararı uygulamaya başlar. Serkan’ın, Duygu’ya yaptıklarını ödetmek için fırsat kollayan Burcu, bu başarısını nasıl kutlayacak dersiniz..

Merakla beklenen ve her hafta pazartesi günleri Kanal D de ekrana gelen İki Yalancı dizisi heyecan dolu yeni bölümüyle 31 Temmuz pazartesi günü 20.00’de ekrana gelecek. Daha geniş özeti ve tüyoları buraya ekleyeceğiz. İki Yalancı 4. Bölüm Fragmanı tüyoları ve Özeti 31 Temmuz Pazartesi Kanal D de sizlerle buluşacak..

Lütfen sizde İki Yalancı 4. Bölüm Fragmanı ve Özeti hakkında merak ettiklerinizi aşağı yazıp diğer ziyaretçilerimizle yorumlaşabilirsiniz. Keremcemin oyunculuğu hakkında da söylemek istediklerinizi bekliyoruz. Ha son olarak birde dizi devam eder mi etmez mi onu merak ettik biz.. onuda bekliyoruz yorum olarak..İlgi ve alakanız için teşekkür ederiz. İki Yalancı 4. Bölüm Fragmanı birazdan eklenecektir.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.