İki Yalancı 9. Bölüm Fragmanı Özeti Pazartesi

İki Yalancı 9. Bölüm Fragmanı Özeti 11 Eylül… İki Yalancı dizisi yeni bölümünde neler olacak? İki Yalancı dizisi 9. bölümü 11 eylül pazartesi yayınlanacak. Aslında 4 eylül pazartesi yayınlanması gereken bölüm Kurban Bayramı sebebiyle yayınlanmamıştı. Bu yüzden bir hafta sonra yani 11 eylül pazartesi yayınlanacak.

İki Yalancı dizisi yeni bölümünde Serkan Alp’ten şüphelenmeye devam eder. Alp’in davranışları ve Güngör Bey’in Alp hakkında anlattıkları yüzünden Alp’e karşı dikkatli olmaya karar verir. Duygu’yu Alp’e karşı korumaya karar verir.

Seren Hanım ise Duygu’dan yardım ister Alp’ten ayrılmaması için. Duygu ise Serkan’a aşıktır ve Alp’ten ayrılmak ister ama yapamaz. Serkan’la aşklarını doya doya yaşarken diğer taraftan da Alp’ten korkar ve ona da ilgili gibi davranır.

İki Yalancı dizisi 9. bölümünde Duygu ve Serkan aşklarına karşı koyamaz ve Alp’le de ayrılamaz. Bu ikilem arasında Duygu ne karar verecektir? Serkan’a söyleyecek mi Alp’ten ayrılamama sebebini? İki Yalancı dizisi 9. bölüm özeti fragmanı sizlerle konumuzda paylaşıyoruz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Ağustos 2017