İki Yalancı Dizisi Esra Kimdir? Pınar Karaman Hakkında Bilgiler Resimler

Çok yakında yeni bir dizi başlıyor tv ekranlarında. Yeni diziler yeni oyuncuları da beraberinde getiriyor. Kanal D ekranlarında yeni sezonda başlaması beklenen ve oyuncuları ile dikkatleri şimdiden çekmeyi başaran İki Yalancı Dizisinde Esra rolü Kimdir? Pınar Karaman isimli oyuncu Hakkında Bilgiler Resimler burada paylaşılacak.

Dizihaberi.tv sitesi olarak yeni dizilerin yeni oyuncularını sizlere kısa bilgilerle tanıtmayı istiyoruz. İki Yalancı Dizisi Esra Kimdir? Pınar Karaman ismindeki güzel oyuncudur. Daha önce fazla dizide rol almamış gözlerden ırak kalmış bir yetenektir. İşte İki Yalancı Dizisi Esra hakkında bilgiler..

Pınar Karaman (Esra Rolündeki kız) Kimdir?
İki yalancı dizisinin genç ve güzel oyuncusu Esra rolündeki Pınar Karaman 1992 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitim hayatını tamamlayarak Gülçin Hatıhan ve Oyuncu Tayfası Tiyatroları‘nda görev almıştır.

Oyuncumuz çok fazla dizide görünmemiş ancak son olarak Baba Candır dizisinde Emrecan karakterini canlandıran Özgün Karaman ile evlenmiştir.. Sizde İki Yalancı dizisi (Esra) hakkında bilgi ve yorumlarınız için aşağıya yazabilirsiniz..

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.