İki Yalancı Dizisi İzlendi mi Reytingleri Nasıl Tuttu mu? İşte Yorumlar

Kanal D ekranlarında yeni dizilerden birisi de 9 Temmuz pazar günü başlayacak olan İki Yalancı Dizisi.. Keremcem ile Yağmur Tanrısevsin’in başrolünde oynadıkları Yeni dizi İki Yalancı İzlendi mi Reytingleri Nasıl Tuttu mu? Yeni dizilerden birisi de İki Yalancı. Oldukça güzel bir ekiple iyi bir izlenme oranına ulaşmak ve kalıcı bir dizi ortaya çıkarabilmek için çalışan ekip bakalım hedefine ulaşabilecek mi?

Serkan ve Duygunun hikayesi aşk kırıntıları ile bezenmiş öyküleri bakalım izleyiciyi tatmin edecek mi sevilerek izlenecek mi? Herkes merak ediyor yeni dizilerin akibetini.. Bu dizilerden biri olan İki Yalancı dizisi de acaba izlendi mi reytingleri nasıl? tuttu mu izlendi mi diye reytingleri merak edenler için bu sayfa açıldı.

İki Yalancı Dizisi İzlendi mi Reytingleri Nasıl? Kadrosunda bir çok güçlü oyuncunun bulunduğu İki Yalancı dizisi 9 temmuz pazar günü ilk bölümü ile başlıyor. Hemen akıllara pazar günü başlaması doğru bir karar oldu mu? Tanıtımlarının yeteri kadar yapıldığını düşünüyor musunuz? aşağı yorumlarınızı yazın lütfen.. İlk bölümden sonra reyting sonuçlarını İki Yalancı ab total reytinglerini buraya yazacağız..

İki Yalancı Dizisi Devam Eder mi Erken Final Olur mu? Dizilerin devamına izleyiciler karar veriyor. Reyting oranları iyi olursa İki Yalancı dizisi 10 bölümlük ön sözleşmeye kadar devam edecek. Keremcem ile Yağmur Tanrısevsin nasıl bir performans sergileyecek göreceğiz. Eğer reytingleri beklenen düzeyde veya daha fazla gelirse bölüm sayısı önce 25 e sonra da 50 ye çıkarılacak. Eğer beklenen den çok az reyting alırsa erken final yapması gündeme gelebilir.

Keremcem ile Yağmur Tanrısevsin ikiside oldukça seviliyor ancak reytingler çok farklı birşey. Dizileri tutturan şey senaryo ve uyum.. Gerek oyuncu kalitesi ve senaryonun ilgi çekici olması gerekse sezona erken başlaması ve izleyiciyi erkenden elde etme fikri ile oldukça popüler ve izlenesi bir dizi olacağını tahmin ediyoruz. Sizce İki Yalancı Dizisi İzlenir mi uzun süre devam eder mi? Başrol oyuncularını nasıl buldunuz? Beğendiniz mi diziyi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

https://www.youtube.com/watch?v=nhQa72s0I2A

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İki Yalancı Dizisi İzlendi mi Reytingleri Nasıl Tuttu mu? İşte Yorumlar (5 Yorum)

    • Neden asilik yapıyorsun 🙂 Neden begenmedin mesela açıklarmısın biraz İki yalancı dizisini?

      • Ya Oguz bey benim ozelliyim asilik yapmak 🙂 diziye gelecek olursak nesini konusuyum ki siradan dizi iste dizide iste kendine cekecek bi sey yok bas rol uyumsuz oyunculari ayri ayri seviyorum ama dizi olmamis yani senaryonu hic beyenmedim ve fazla yayinlanacagini da dusunmuyorum belke sonrasi guzel olur yani her sey ola bilir sadece ilk bolumu hic beyenmedim 🙂

Eklenme Tarihi: 9 Temmuz 2017