İki Yalancı Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi İl ve İlçede Çekim Seti?

İki Yalancı Dizisi Nerede Çekiliyor? Hangi İl ve İlçede Çekim Seti?.. İki Yalancı dizisi yakında kanald ekranlarında başlayacak. Bu dizinin çekim yerini merak edenler için paylaşımda bulunmak istedik.  İki Yalancının konusunu anlatalım öncelikle.

İki Yalancı başrol oyuncuları Serkan ve Duygu. Serkan çocukluk aşkı tarafından para uğruna terkedilmiştir. Serkan bunun hayal kırıklığı ile Bodruma gider. Diğer taraftan Duygu da  evdeki baskısından kurtulmak ister. Evden kaçar ve oda Bodruma gider. Birbirinden haberdar olmadan Bodruma giden bu iki insan arasında aşk Bodrumda başlar.

Serkan ve Duygunun Bodruma gitmesiyle de çekimler Bodruma taşınmış olur. Yaz dizilerinin böyle güzel ve yaza uygun mekanlarda çekilmesi de seyirciyi memnun etmektedir. İki Yalancı dizisi çekimleri kısa bir süre İstanbulda geçse de sonrasında Muğla ve Bodrum civarında gerçekleşecek.  Bodrum GOLD otelde çekimler olacak,  onun dışındaki yerler henüz belli değil. 

İki Yalancı dizisi çekimlerini Muğla Bodrum’da sürdürüyor. İstanbul‘da başlayan hikaye sezon boyunca Bodrum’da devam edecek. Farklı çekim yeri şimdilik yok.

İki Yalancı dizisin başrol oyuncuları Yağmur Tanrısevsin ve Keremcem.. İkili arasındaki uyum nasıl olur sizce? İki Yalancı dizisi tutar mı? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

YORUMLAR

  1. BODRUM VOGUE HOTELDE ÇEKILDI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.