İki Yalancı Duygu Kimdir? Yağmur Tanrısevsin Bilgileri Resimleri

İki Yalancı Duygu Kimdir? Yağmur Tanrısevsin Bilgileri Resimleri… İki Yalancı dizisi 4 Temmuzda Kanald ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. İki Yalancı dizisindeki başrol oyuncularından olan Yağmur Tanrısevsin kimdir? Bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

İki Yalancı dizisi konusu; Serkan evlilik hayalleri kurduğu aşkı tarafından para uğruna terk edilmiştir. Duygu ise evdeki baskıdan kurtulmak için evden çıkar ve Bodruma gider. Serkanda Duyguda birbirlerinden habersiz Bodruma giderler. Yaşadıkları hayattan kurtulmak için çareler ararken bir dizi yalanının içinde bulurlar kendilerini.

Kendilerini bir dizi yalanında bulan bu ikili bu işin sonunda birbirlerine aşık olacaklardır. Ama birbirlerine yalan söyledikleri için aşkları pürüzsüz geçmez malesef. Serkan ve Duygu arasındaki aşk bu yalanlardan dolayı yolları ayrılır ve bu aşk bir kara sevdaya dönüşür. İki sevdalı yolları ayrılsa da başka yerde başka şekilde karşılaşırlar.

İki Yalancı Duygu karakterini canlandıran Yağmur Tanrısevsin kimdir? Bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Yağmur Tanrısevsin 24 Ağustos 1990 doğumludur. Mersinlidir. İstanbulda üniversite okurken oyunculuk atölyesinde eğitim almıştır. 2011 yılında Adını Feriha Koydum dizisinde rol almıştır. 2013 yılında Aşk Ağlatır filminde oynar. 2013 2014 yılında da Güneşi Beklerken dizisinde kendisini tanıtmıştır.

İki Yalancı dizisinde de Duygu karakterini canlandıracak olan oyuncuya başarılar dileriz. İki Yalancı dizisi yaz sezonunda beğenilir ve reytinglerde başarı sağlarsa yeni sezonda da devam edecektir.

YORUMLAR

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.