İkimizin Yerine 1.-2. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları 8-9 Eylül 2018

İkimizin Yerine 1.-2. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları 8-9 Eylül 2018 cumartesi pazar Kanal 7 ekranlarında 8 Eylül 2018 cumartesi günü ilk bölümüyle ekrana gelen yeni dizisi İkimizin Yerine 1. bölüm özeti ve fragmanı sitemizde sizlerle buluştu. uzun süredir Türkiye’de Hint dizilerinin tek ekranı olan Kanal 7 bugüne kadar yayınlanmış olduğu dizilerinden sonra son dizisi İkimizin Yerine ile yeni bir başlangıç yapıyor.

İkimizin Yerine Hindistan’da uzun yıllar devam etmiş yaklaşık 8 yıl boyunca izleyiciyle buluşmuş çok önemli bir yapım. dizi 2008 yılında başlamış ve 2016 yılına kadar yaklaşık 8 yıl boyunca devam ederek Hindistan’da yayınlanan en uzun dizilerden birisi olur reytingleri İyi devam etmesine rağmen oyuncuların yok büyümesinden ve artık diziden buna olmalarından dolayı sona ermiştir.

İkimizin Yerine 1.-2. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları 8-9 Eylül 2018: Ülkemizde Kanal 7 ekranlarında izleyeceğim İkimizin Yerine Aslında çocuk gelinlerin kısa bir hikayesini bizlere sunuyor. küçük yaşta evlendirilen çocukların acıklı hikayelerinden oluşan ve Hindistan’da çok beğenilen İkimizin Yerine dizisi Türkiye’de de özellikle doğu ve Güneydoğu’da benzer şekilde çocuk gelinlere rastlandığı için ülkemizde de bu yeni ve güzel Hint dizisi oldukça iyi olacak diye düşünüyoruz.

İkimizin Yerine 1. bölüm özeti 8 Eylül Cumartesi Kanal 7'de

İkimizin Yerine 1.Bölüm özeti ve Fragmanı – 8 Eylül Cumartesi

İkimizin Yerine 1. bölüm fragmanı. Aşkı, pişmanlığı ve hüznü içinde barındıran, masum bir sevgi ile başlayan Hint dizisi Balika Vadhu- İkimizin Yerine Kanal 7’de… Anandi ve Jagdish arasında yaşanan bir evlilik ve sonrasında değişen hayatların konu olduğu İkimizin Yerine dizisi izleyicileri hüzünlü hikayesine ortak edecek. Anandi, Jagdish ile evlendiğinde aşk kavramının farkında olmayacak kadar küçüktür. Ancak geçen yıllar içinde Jagdish’i tanır ve âşık olur. Ama bu aşkı karşılıksızdır. Çünkü Jagdish, Gauri isimli bir kızı seviyordur. Jagdish, Anandi’den boşanır ve Gauri ile evlenir.

Jagdish’in ailesi Gauri’yi kabullenmez ve Gauri, Jagdish’in ailesine karşı kin besler. Jagdish ise yaptığı hatayı anlayıp pişman olsa da bazı şeyler için çok geç kalmıştır. Jagdish, ailesinden özür dileyip, Anandi ile tekrar barışmak istese de önünde başka engeller vardır. Anandi’nin hayatına Shivraj Shekhar girmiştir. Jagdish, yaşadığı pişmanlığı atlatabilecek mi? Anandi ile Jagdish’in yolları bir daha kesişecek mi?

İkimizin Yerine 2.Bölüm özeti ve Fragmanı – 9 Eylül pazar kanal 7 de..

İkimizin Yerine 2. Bölüm özeti ve Fragmanı 9 Eylül pazar

Yeni Dizi (Balika Vadhu) İkimizin Yerine hint dizisi 8 Eylül Cumartesi Kanal 7’de ekranlarında.. Aşkı, pişmanlığı ve hüznü içinde barındıran, masum bir sevgi ile başlayan Hint dizisi Balika Vadhu- İkimizin Yerine Kanal 7’de… Anandi ve Jagdish arasında yaşanan bir evlilik ve sonrasında değişen hayatların konu olduğu İkimizin Yerine dizisi izleyicileri hüzünlü hikayesine ortak edecek.

Anandi, Jagdish ile evlendiğinde aşk kavramının farkında olmayacak kadar küçüktür. Ancak geçen yıllar içinde Jagdish’i tanır ve âşık olur. Ama bu aşkı karşılıksızdır. Çünkü Jagdish, Gauri isimli bir kızı seviyordur. Jagdish, Anandi’den boşanır ve Gauri ile evlenir. İkimizin Yerine 2. 3.Bölüm özeti ve Fragmanı 9-10 Eylül tüyoları

İkimizin Yerine 2. 3.Bölüm özeti ve Fragmanı 9-10 Eylül tüyoları

Jagdish’in ailesi Gauri’yi kabullenmez ve Gauri, Jagdish’in ailesine karşı kin besler. Jagdish ise yaptığı hatayı anlayıp pişman olsa da bazı şeyler için çok geç kalmıştır. Jagdish, ailesinden özür dileyip, Anandi ile tekrar barışmak istese de önünde başka engeller vardır. Anandi’nin hayatına Shivraj Shekhar girmiştir.

Jagdish, yaşadığı pişmanlığı atlatabilecek mi? Anandi ile Jagdish’in yolları bir daha kesişecek mi? Çocuk yaşta evlendirilen küçük bir kızın dram dolu hayatını konu alan Balika Vadhu – İkimizin Yerine adıyla 8 Eylül’den itibaren her gün 16:10’da Kanal 7 ekranlarında…

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İkimizin Yerine 1.-2. Bölüm Özeti Fragmanı Tüyoları 8-9 Eylül 2018 (1 Yorum)

  1. ❤️İkimizin Yerine❤️Dizisi Dizinin Hekayesi Kemli İki Çoçuğun Hayatı Yuva Kurmasın Ailesi İster Çoçuklar İstemez Çoçuklar AŞKI Anladığı An Bir Birin Arayır Anandinin Jağdishinin ÇOÇUKLUKUĞU HEC OLMADI ONLARIN ÇOÇUKLUĞU YUVA KURMAKLA BAŞLADI Anandinin Yuva Kurdukda Onların Adet Enenesin Bilmesi Zor Küçük Çoçuk Oyunçakları Biler Oyunçakları Sever Anandi Ve Jağishinin Ayrılmağı İyi Olur Bu AYRILIK ONLARI BİR BİRLERİN ANLAMAĞA YOL ACDI BAŞKALARI İLE EVLENMEK ONLARIN ÜCÜN ASAND OLSADA YUVADA SEVGİ GÖREMEYİP AYRILMAK ONLAR ÜCÜN ZOR OLMUR ONLARIN AYRILIĞI ÇOÇUKLUK YUVALARINA APARIP ÇIKARIR ÇOÇUKLUK YUVALARI ONLARA❤️AŞK❤️SEVGİ❤️BEKŞ ETDİ ONLAR BİRLEŞEÇEK MUTLU OLAÇAK DİZİ KECMİŞ ADET ENENELERE BAĞLI DİZİDİ DİZİNİN OYUNCULARI GÖZEL SECİLİP❤️İKİMİZİN YERİNE❤️UMARIM İKİ ÇOÇUK BÖYÜDÜKDE AŞKLARIN ANLADIKDA SEVMEDİKLERİ İNSANLARDAN VE YUVADAN AYRILIP DEYEÇEKLER❤️İKİMİZİN YERİNE❤️HER ŞEYLERİ KURBAN VERDİK EN ÖNEMLİSİ Ananidi Ve Jağisihin İkisi Birlikde Ailelerin Dediklerin Yapdılar

Eklenme Tarihi: 5 Eylül 2018