İkimizin Yerine 15 Mayıs 250. Bölüm Fragmanı ve Neler Olacak Tüyoları

Kanal 7’nin 250. bölüme gelen Hint Dizisi İkimizin Yerine 15 mayıs özeti fragmanı ve neler olacak yeni bölüm tüyoları. Anandi Kaymakam ile birlikte olacak mı ? Jagdish ile Gauri neden kavga etti iş bulabildi mi?

İkimizin Yerine 15 Mayıs 250. Bölüm Fragmanı ve Neler Olacak Tüyoları

İkimizin Yerine 15 mayıs günü 250. bölüm fragmanında gördüğümüz üzere Dadisa kaymakamı görür. Görür görmez kafasında sinsi planlara ışık yakar. Kaymakam ile Anandi’yi yakınlaştırmak ister. Şehirde kaymakam için kutlamalar vardır. Kutlamalarda Kaymakam’ın Anandi’yi görmesi için en ön sırada yer almasını sağlar. Planladığı gibi gitmeyen iş için farklı planlar yapar. Anandi’ye planını açıklayan Dadasi ona yemek yapmasını ve Kaymakam’ı makamında ziyaret etmesi için zorlar. Anandi ise çekinir ve yapmak istemez ancak Dadasi’nin ısrarı üzerine dediklerini yapmaya karar verir. Peki Kaymakam Anandi ile birlikte olacak mı? İkimizin Yerine 15 mayıs neler olacak gelecek bölüm hakkındaki tüyolar…

Kaymakam ile Anandi birlikte olacak mı

Diğer yandan ise bir türlü iş bulamayan ve zor günler geçiren Jagdish bunalımdadır. Evden dışarı çıkıp gün yüzü görmek istemez. İçinde bulunduğu psikolojik durum Gauri ile arasını açmaktadır. Şiddetli kavga etmeye başlayan ikili ayrılma noktasına gelir. Jagdish ile Gauri ayrılacak mı? 15 mayıs İkimizin Yerine fragmanı yayınlandı mı? Çocuk yaşta evlendirilmenin çilesini anlatan dizideki dram devam ediyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.