İkimizin Yerine 16 Mayıs Fragmanı Neler Olacak Özeti Nedir.

İkimizin Yerine 16 mayıs fragmanı ve özeti gelecek bölüm hakkındaki bilgileri sizin ile paylaşalım. Saat 16:00’da Kanal 7’de yayınlanan ikimizin yerine 16 mayıs fragmanı yayınlandı mı neler olacak tahmin ve senaryodan öğrendiklerimiz.

İkimizin Yerine 16 Mayıs Fragmanı Neler Olacak Özeti Nedir

Jagdish ile Guari İkimizin Yerine 16 mayıs bölümünde kavganın dozunu arttırıyor ve Guari evden uzaklaşıyor. Jagdish halen iş bulamadığı için mahçubiyeti devam ediyor. Maddi sıkıntıları artık ile içi zarar ciddi zarar vermektedir. Jagdish ile Guari ayrılacak mı haberleri kısa zamanda sorulmaya başlanacak. Hint dizisinin Türkçe versiyonu çok sevilerek izleniyor.

İkimizin Yerine Kaymakam Anandi

Kutlamalar ile gelen Kaymakam ile Anandi tanışmıştı. İkimizin Yerine 26 mayıs bölümü ile tanışmanın devam gelecek mi ikili arasında bir yakınlaşma olacakmı. Dadasi durmadan Anandi’ye kaymakam ile görüşmesi karşısına çıkması ve görüşme ayarlaması için baskı yapıyor. Bir şekilde kaymakam ile Anandi’nin birlikte olmasını istiyor. Anandi Kaymakam’ı beğendi, kaymakam da Anandiye karşı aslında boş değildir artık ancak aralarında bir aşk henüz oluşmadı. İkimizin Yerine 251. bölüm özeti neler oldu olacak diyorsanız bunların dışında pek olay yaşanmayacak. Toplam 60 dakika süren Kanal 7 dizisi 16 mayıs günü 16:10’da yeni bölümü ile yayınlanacak. Dünyadaki Türk dizilerinden sonra dram dizileri ile tanınan bir Hint dizisidir. Aynı dizinin Türkçe’si de çekilmiştir. Şuanda izlediğiniz ise orjinal halinin Türkçe dublaj halidir.

İkimizin Yerine 16 mayıs

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.