İkimizin Yerine 17 Mayıs Fragmanı Neler Olacak Özeti Tüyoları

İkimizin Yerine 17 Mayıs Cuma fragmanı yayınlandı. İkimizin Yerine 252. bölüm tüyoları, Kaymakam ve Anandi ikişkisi. İkimizin Yerine Kaymakam tuzaktan kurtulacak mı 17 mayıs özeti ve Dadasi’nin planları konu oldu.

İkimizin Yerine 17 Mayıs Fragmanı Neler Olacak Özeti Tüyoları

Hint dizisi olan İkimizin yerine 17 mayıs fragmanı yayınlanması ile büyük ilgi gördü. Saat 16:00 itibari ile yayınlanan 75 dakikalık dizi çok seviliyor. Gelecek bölüm hakkındaki olacak olanları tahmin etmesi zor değil. Bir Hint dizisi olduğu için orjinalinden senaryoya kolayca ulaşabiliyoruz. Ülkemizde İkimizin Yerine 252. bölüm fragmanı yayınlanması ile de bir takım tüyolar gelmiş oldu. Hem fragmandan edindiğimiz hem dizinin orjinalindeki senaryonun gidişatından aldığımız İkimizin Yerine 252. bölümde neler olacak yazımıza başlayalım.

İkimizin Yerine 17 Mayıs Fragmanı Neler

Dizinin kurgucu karakteri ve entrika uzmanı Dadisa, Shivraj’ı tanımak için hakkında çok daha fazla bilgiye ihtiyacı vardır. Bunun için Shivraj’a ait tüm bilgileri özen ile toplar. Shivraj bakan ile ihaleler yüzünden sorunlar yaşamaktadır. Bu durum ekonomik olarak sıkıntı demektir. Hetsink daha önce de Dadasi ile ihale problemleri yaşamış ve çözümü kolay olmamıştı. Bakan Hetsink ihaleyi kendi adamlarına kazandırarak gelecek parayı düşünmektedir ancak oyunu kaymakam tarafından bozulacak. Oyunu anlayan Kaymakam ihaleyi bakanın adamlarına vermeyecek.

İkimizin Yerine 17 Özeti

Hetsink kaymakamın ihale tercihi nedeni ile kaymakamı düşman listesine yazar. Hetsink kaymakama ne yapacak nasıl bir plan uygulayacak sonraki bölümlerde belli olacak? İkimizin Yerine 17 mayıs bölümü bakan Hetsink’in Anandiyi tehdit etmesi ve Shivraj’a kurduğu plan ile ön plana çıkıyor. Shivraj kaymakamın iftirası üzerine kendisini aklamakta zor anlar yaşar. Anandi biraz nefes alabilirken işsizlik sıkıntısı ile psikolojisi bozulan ve ev içi huzurları kaçan Jagdish ile Gauri ayrılık haberleri vermektedir. Jagdish ile Gauri ayrılacak mı sorusu için en az 5-6 bölüm daha lazım. Ev sahibi kapıya dayandı. Jagdish kirayı ödemek için son bir kere daha zaman istedi. Eğer yakın zamanda iş bulamaz ise evi boşaltmak zorunda kalacak.

Jagdish ile Gauri ayrılacak mı

Genel hatları ile İkimizin Yerine 17 mayıs özeti çocuk yaşta evlenmenin sorunlarını anlatıyor. Jagdish ile Gauri ilişkisi kötüye giderken, Hetsink kaymakama ne yapacak merak konusu olacak. Anandi ile kaymakam arasındaki ilişki halen temel seviyesini koruyacak.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.