İkimizin Yerine 20 Mayıs 255. Fragmanı Neler Olacak Özeti Tüyoları. 254. bölüm özeti

Haftanın 7 günü İkimizin Yerine Kanal 7’de 16:00 itibari ile yayınlanıyor. 80 dakikalık dizi İkimizin Yerine 20 mayıs fragmanı yayınlandı. Pazar günü bölümünü kaçıranlar için İkimizin Yerine 254. bölüm özeti tüyoları ve 255. bölüm fragmanını sizler için yayınladık. İkimizin Yerine Asima Kimdir ?

İkimizin Yerine 20 Mayıs 255. Fragmanı Neler Olacak Özeti Tüyoları. 254. bölüm özeti

Öncelik ile İkimizin Yerine 254. bölüm özetine göz atalım. Kaymakam’ın şehir dışından bayan misafiri gelir. Adı Asima’nın kaymakam ile yakınlaşması Dadisa tarafından fark edilir. Dadisa, Kaymakam ile Anandi’nin yakınlaşmasını ister ancak diziye yeni giren Asima işleri karıştırmaktadır. Dadasi‘nin planlarını bozmaktadır. Kaymakam ile her konuşmasında Dadisa Asima’yı kötüler ve Ananadi’yi över. Kaymakam Asima ile birlikte olacak mı? Kalbine kimi koyacak romantik dakikaların sinyalleri gelmeye başladı. Entrikaların bitmediği dizide Kaymakam henüz bir bayan seçimi yapmadı.

İkimizin Yerine Asima Kimdir

İkimizin Yerine Kaymakam Anandi ile birlikte olacak mı? Asima’yı mı seçecek.  Hint disizi olan İkimizin Yerine 255. bölüm fragmanı yayınlanması ile izlemeyenlere 254. bölüm özetini verelim. Kaymakam 254. bölüm içerisinde Asima ile yakınlaşan ortamlarda bulunmuş olsa da sonuç olmayacak. Seçimlerin açıklanması bir kaç bölüm daha gidecek. Diğer yandan ise devlet bakanının işlerini bozan Kaymakam resmi yollarda zorluklar yaşayacak. Bu da canını biraz sıkacak.

Kaymakam Asima Anandi ile birlikte olacak mı

Diğer yandan ise Dadasi’nin baskısı Kaymakam yönünde olsa da Anandi’nin kalbine giden sözleri Shivraj sarf etmeye başlamıştır. Kalbi yumuşayan Shivraj Anandi ile birlikte olacak mı? Diziye yeni katılan Asima ile Kaymakam yakınlaşır ve aşk başlar ise Anandi de Dadasi’nin baskısından kurtulacak Shivraj ile flörtüne gönlünce devam edecektir. İkimizin Yerine 20 Mayıs fragmanı da bu bilgileri doğruluyor. Aynı zamanda dizinin orjinalinden takip ettiğimiz üzere Anandi Kaymakam ile birlikte olmayacak gibi duruyor. İkimizin Yerine 255. bölüm fragmanını izleyebilirsiniz. Dizi gidişatı hakkında siz de bizlere yorumlardan olacak bilgileri gönderiniz. Dizihaberi.tv olarak her yorumu inceliyor ve okuyoruz.

İkimizin Yerine 20 Mayıs 255. Fragmanı Neler Olacak Özeti Tüyoları.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.