İkimizin Yerine 21 Mayıs 256. Fragmanı Neler Olacak Özeti Tüyoları. 255. bölüm özeti

İkimizin Yerine 21 mayıs fragmanı yayınlandı. Çok gerilen İkimizin Yerine 256. bölüm fragmanı ve 255. bölüm özeti detayları ve gelecek bölüm hakkında detaylar yazımızda. Kaymakam ile Anandi arasında önemli gelişmeler oldu.

İkimizin Yerine 21 Mayıs 256. Fragmanı Neler Olacak Özeti Tüyoları. 255. bölüm özeti

Kaymakam bir konuda Anandi’ye yardım eder. Durumu öğrenen Dadasi hemen kaymakama gelerek Anandi’ye yardımından dolayı teşekkür eder ve devam etmesini söyler. İkilinin birlikte olması için elinden geleni yapmaya devam eden Dadasi’yi ise Anandi’nin mutlu olması mutlu eder. Anandi Shivraj’ın yanında iken iyi ve mutlu olduğunu söylemiştir.

İkimizin Yerine 21 mayıs fragmanı

Shivraj zaman ilerledikçe Anandi ile yakınlaşmaya ve birlikte zaman geçirdikçe hayatının parçası olduğunu görmeye başlar. İkisi birbirine yardım ederek bir çocuğun hayatını kurtarmışlardır. Bu duygusal anlarda birlikte hareket etmeleri onları son derece yaklaştırmıştır. Anandi’nin çocuk yaşta evlendirildiğini İkimizin Yerine 256. bölüm içerisinde öğrenen kaymakam duruma çok üzülür. Röportaj yapan gazetecileri müdahale eder. Anandi’yi her alanda korur. Anandi’nin Shivraj tarafından korunması çok hoşuna gider. İkimizin Yerine 255. bölüm özeti içerisinde başlayan yakınlaşma 21 mayıs günü de devam eder.

İkimizin Yerine 255. bölüm özeti

Jagdish ve Gauri uzun zamandır ekonomik durumları yüzünden sıkıntılar çekmekteydi. Gelen hastanede asistan olma teklifi hem sevindirir hem de üzer. İkimizin Yerine Jagdish hastaneden kovulacak mı? Toplantı esnasında çıkardığı ses ile tepkileri üzerine çekti. Jagdish’e referans olan Guari hata bende diyerek karşı çıktı. Jagdish’in bu harekeri zaten kötü halde olan ilişkilerini iyice açar. Guari’nin gönlündeki sevginin yerine nefret gelmeye başlar.

İkimizin Yerine Jagdish Hastaneden Kovulacak mı

İkimizin Yerine 21 mayıs neler olacak dizinin gelecek bölüm tüyoları hakkında detayları sizlerle paylaştık. Dadasi’nin aracı olduğu Anandi ile Kaymakam birlikte olacaklar mı yeni bir aşk doğacak mı? Çocuk yaşta evlendirilen Anandi bu durum karşısında mahçup olur. İkimizin Yerine 21 mayıs özeti Guari ile Jagdish arasındaki ilişkinin bitme noktasında olduğunu anlatacak.

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

  1. Guariden nefret ediyorum izlemeye tahammul edemiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.