İkimizin Yerine 22 Mayıs 257. Fragmanı Neler Olacak Özeti Tüyoları. 256. bölüm özeti

Kanal 7 dizisi İkimizin Yerine 22 mayıs fragmanı yayınlandı. İkimizin yerine 257. bölümde neler olacak bize önceden büyük ip uçları veren fragmanı konumuzda bulabilirsiniz. 21 mayıs pazartesi İkimizin Yerine dizisi özetini sizin için yayınladık. İkimizin yerine yeni bölüm izleme fırsatı bulamıyorsanız size özetledik ve gelecek bölüm hakkında tüyolarımızı verelim.

İkimizin Yerine 22 Mayıs 257. Fragmanı Neler Olacak Özeti Tüyoları. 256. bölüm özeti

İkimizin Yerine 256. bölüm özeti kaymakam ile Anandi arasındaki yakınlaşmaya konuk olmuştu. Bir çocuğun hayatı ile alakalı konuda Anandi hemen harekete geçer. Bunu gören Kaymakam Anandi’ye çocuğu kurtarmak için yardımcı olur. İkili arasındaki bakış açılarındaki benzerlik onların ortak noktasıdır. Kaymakam Anandi için düşünmeye başlar. Yakın zamanda Kaymakam ile Anandi birlikte olacağı bölümler izleyeceğiz gibi duruyor. Kaymakam’ın yanına şehir dışından gelen yeni bayan ise Anandi’yi kıskandırmaktadır. Ancak Kaymakam halen tercihini yapmamıştır. Gauri ile Jagdish çok büyük kavga etmiştir.

İkimizin Yerine 256. bölüm özeti

İkimizin Yerine 257. bölüm fragmanı içerisinde Gauri ile Jagdish ayrılık noktasına gelecek. Guari hastanede yaptığı hareket ile ona referans olan Jagdish’i mahçup etmiştir. Ekonomik sıkıntı iş bulamamazlık ve bozulan psikolojilerin yanında artan borçlar ile Guari ve Jagdish arasında boşanma noktası 22 mayıs günü gündeme gelir. Ancak ikilinin boşanması uzun bölümler sürecek Henüz kesin bir şey söylemek mümkün değil.

İkimizin Yerine 257. bölüm fragmanı

İkimizin Yerine 22 mayıs bölümünün fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz. Anandi kaymakam’dan hoşlanıyor mu? Ne zaman birlikte olacaklar merak ediyoruz. Yaklaşık 7-8 bölümden beri Anandi ile Kaymakam arasında git geller devam ediyor. Önemli olan Kaymakam Anandi’den hoşlanıyor mu bu önemli. Ancak son bölümlerde ikili arasındaki yakınlaşma karşılıklı aşk doğacağını belli ediyor. İkimizin Yerine 22 mayıs neler olacak sizin düşünceleriniz nelerdir ? Guari ve Jagdish boşanacak mı ayrılacak mı? Dadasi ile Kaymakam arasında neler yaşanacak Anandi ile aşkın durumu ne oldu?

İkimizin Yerine 22 mayıs neler olacak

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.