İkimizin Yerine 260.Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları…

İkimizin Yerine 260.Bölüm Fragmanı Özeti Tüyoları…

İkimizin Yerine dizisi 260. bölümde neler olacak? Anandi ve Jagdish resmi olarak boşanıyor. Boşanma sonrası Jagdish Anandi’nin ilk kez elini tutuyor ve her şey için teşekkür ediyor.

İkimizin Yerine dizisi 260 bölümde neler olacak? Anandi ve Jagdish resmi olarak boşanırlar Anandi büyük bir acıyla o imzayı atar. Bu ona çok ağır gelmiştir gözyaşlarına boğulan Anandi’ye Dadisa destek olur sonunda bu süreç tamamlanmıştır. Jagdish ve Anandi’ye mahkeme sonrası Konuşurlar Jagdish’e artık dilediğin gibi yaşayabilirsin der ve kendisinin de özgür olduğunu belirtir Jagdish tüm suçu çocuk evliliğine bağlar ve tüm bu yaşananların geleneklerin hatası olduğunu söyler Jagdish son bir kez anneannenin elini tutar onu her şey için teşekkür eder.

Bu sahne duygusal anlar yaşatacak Jagdish boşanma sonrası çok kötü olmuştur umursamıyormuş gibi görünse de o da çok üzgündür, bu sırada Anandi’nin annesi Çok hastadır Dadisa onların evine gider ve Anandi’nin annesini ziyaret eder Shivraj hakkında onunla konuşmak da ister hatta Shivraj ve Anandi’nin fotoğrafını annesine gösterir annesi Anandi’nin Yeni eşinin Shivraj olacağını düşünür ve mutlu olur Anandi’nin Annesi onu Shivraj evlenmeye ikna edeceğini dair Dadisa’ya bir söz verir bakalım Snandi ikna olacak mı İzleyip görelim….

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.