İkimizin Yerine 260. Bölüm Özeti, 261. Bölüm Neler Olacak Tüyoları 26 Mayıs

25 mayıs İkimizin Yerine özeti kaçıranlar için sitemizde yayınlandı. Yeni bölümü 26 mayıs pazar günü 16:00’da oynayacak. Neler olacak tüyoları nedir 26 mayıs hakkında en yeni bilgileri.

İkimizin Yerine 260. Bölüm Özeti, 261. Bölüm Neler Olacak Tüyoları 26 Mayıs

İkimizin Yerine 260. bölüm özeti.

Uzun zamandır ilişkileri sarsıntı altında olan Anandi ve Jagdish takipçilerine hüzünlü haberleri verdi. 260. bölümde Anandi ve Jagdish evliliklerinin son günlerini yaşadı. Resmi evrak üzerinde kalan evlilikleri ayrılık ile sonuçlandı. Anandi imzayı atarken elleri titredi ve göz yaşlarından evrağı göremedi. Yanında ise onu acı gününde bir an olsun yalnız bırakmayan Dadisa vardı. Bu ayrılık psikolojik olaran Anandi tarafında büyük sarsıntı oluşturdu. Resmi ayrılıktan sonra Jagdish’in yanına gelen Anandi artık özgürüz. Özgürlüğün tadını çıkar ve dilediğin gibi yeni bir hayatı yaşa sözlerini sarf eder.

İkimizin Yerine 260. Bölüm Özeti

Anandi’nin hasta annesinin durumu iyice kötüleşir.  Annesinin yanına giden Anandi kaymakamın resmini annesine gösterir. Çok beğenen annesi kaymakam ile mürvetini görmek istediğini söyler. Bago Dadisa ile konuşur. Anandi ile Shivraj’ın evlenmesi için ikna etmeye çalışacağını söyler. Dadisa’nın da istediği zaten budur.

İkimizin Yerine 261. bölümde neler olacak ? Gelecek bölüm tüyoları.

İkimizin Yerine 261. bölüm 26 mayıs neler olacak gelecek bölüm hakkında bilgiler. Anandi’nin annesi sağlık açısından çok kötü durumdadır. İlaçlar fayda etmemekte ve son günleri yaklaşmaktadır. Bunları gören Anandi çok üzülmektedir. Anandi’nin üzüldüğünü gören kaymakam Shivraj onun yanında yer almaya başlar. Annesini görmeye gelir. Annesi evliliklerini göremese de Shivraj ile kızını mutlu gördüğü için çok sevinir. Son günlerini huzur içinde geçirir. Dadisa da Shivraj’a Anandi’ye bu üzgün günlerinde yanında olmasını söyler. Asıl amadı daha fazla vakit geçirmelerini sağlayabilmektir. Haftanın 7 günü oynayan dizi 16:00’da Kanal 7 ekranlarında devam ediyor. Hint dizisi İkimizin Yerine birçok dünya ülkesinde düblajlı olarak yayınlanmaya devam ediyor.

İkimizin Yerine 261. bölümde neler olacak Gelecek bölüm tüyoları.
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 25 Mayıs 2019