İkimizin Yerine 261. Bölüm Özeti, 262. Bölüm Neler Olacak Tüyoları 27 Mayıs

Hint dizisinde olaylar karışmaya devam ediyor. 26 Mayıs İkimizin Yerine 261. bölüm özeti yoğun ilgi gördü. Diziyi izleyenler İkimizin Yerine 262. bölüm neler olacak 27 mayıs tüyoları nedir merak etmeye başladı. Dizinin orjinalinden edindiğimiz bilgilere göre gelecek bölümü size anlatalım.

İkimizin Yerine 261. Bölüm Özeti, 262. Bölüm Neler Olacak Tüyoları 27 Mayıs

26 Mayıs İkimizin Yerine 261. bölüm özeti Jagdish’in hapisten çıkmasını konu alıyor. Ancak Jagdish’in ceza evinden çıkması Shivraj için kötü günlerin başlaması anlamına geliyor. Çünkü ceza evine girmesine neden olan Shivraj’dan intikam alma duygusu Jagdish’in bedenini teslim almıştır. Yaşadıkları ve yapılanlar için Shivraj’i cezalandırmayı ant içmiştir. Hem işsiz kalmış hem de psikolojik sorunları nedeni ile boşanmış Jagdish’in kaybedecek bir şeyi kalmamıştır. Guari ne kadar destek verse de artık boşanmışlardır. Jagdish köye gider. Acil gelen haber ile doğum yapmak üzere olan kadına yardıma gider. Bebeği ve anneyi sağlıklı bir şekilde kurtarmayı başarması ona büyük moral olmuştur.

İkimizin Yerine 26 mayıs özeti

Jagdish doğumda gösterdiği performans ile biraz kendini toparlamıştır. Yeni iş teklifi alan Jagdish’in hayatında bazı şeyler yoluna girmeye başlar. Shivraj ve Anandi farklı vilayete devlet işi için birlikte giderler. Kaç bölümdür devam eden yakınlaşma süreci İkimizin Yerine 261. bölüm 26 mayıs özetinin en etkili anlarından oldu. İkili arasında zaman zaman romantik anlar yer almaya başladı. Birlikte yemek yapmaları aynı yerde kalmaları bir çok duygusunu harekete geçirdi. İçten içe aşk kıpırdanmaları yaşayan Anandi ve Shivraj birlikte olacak mı?

Anandi ve Shivraj birlikte olacak mı

27 Mayıs İkimizin Yerine 262. Bölüm Neler Olacak

Anandi Shivraj’ın ona yakınlaşması için yelkenlerini biraz indirecek. Durumu fark eden Shivraj yavaş yavaş Anandi’ye yakınlaşmaya başlayacak. İkili arasında romantik dakikalar yoğunlaşacak. Gelecek bölümün entrikası ise hapis yattığı için bilenen Jagdish’ten gelecek. Shivraj için plan yapan Jagdish tehlikeli bir oyuna girecek. Hayatı normale dönmeyen Jagdish mi başına bela alacak kaymakacam Shivraj’ın mı başı ağrıyacak gelecek bölümün konusunu oluşturuyor. Bir çok ülkede yayınlanan Hint dizisi gelecek bölümler hakkında siz de yorumlarınızı bize gönderiniz.

27 Mayıs İkimizin Yerine 262. Bölüm Neler Olacak

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.