İkimizin Yerine 263. Bölüm Özeti, 264. Bölüm Neler Olacak Tüyoları 29 Mayıs

İkimizin Yerine Anandi’nin annesi öldü mü  Bago? İkimizin Yerine 263. bölüm özeti ve gelecek bölüm 264 neler olacak tüyoları nedir 29 mayıs günü neler olacak ? Anandi’yi neler bekliyor inceledik.

İkimizin Yerine 263. Bölüm Özeti, 264. Bölüm Neler Olacak Tüyoları 29 Mayıs

İkimizin Yerine 28 mayıs 263. bölüm özeti

Anandi acı haberi babasından alır. Kendisinden geçen Anandi’nin yi bu zor gününde yalnız bırakmayan kaymakam Shivraj en büyük destekçisi oldu. Anandi’nin aklında annesi Bago ile geçirdiği sevgi dolu mutlu günleri vardır. Gözünden bir an olsun göz yaşları eksik olmayan Anandi’ye Shivraj sarılarak sıcaklığını hissettirir. Sumitri ise büyük teyzenin bakımını yaptığı için Anandi’nin yanına gelememiştir. Yokluğunu Anandi fazlası ile hisseder. Sumitri dışında herkes Anandi’yi annesinin ölümünden sonra sarılarak teselli eder. Acı haberin verdiği psikolojik etki Anandi’nin dünyasını karartmıştır.

İkimizin Yerine 28 mayıs 263. bölüm özeti

Guari’nin ilginç rüyası ise Anandi’nin annesinin ona hesap sorduğunu görmesidir. Jagdish ve Gauri kendilerini suçlu hissetmektedirler. Anandi’nin annesine karşı olanlar rüyalarına girmiştir. Anandi’nin annesi Bago’nun ölümü Guari’yi çok derinden etkiledi. İşlerine odaklanamayan Guari İkimizin Yerine 28 mayıs özetinde de gördüğünüz gibi sürekli hatalar yapar. Hastalar üzerinde kritik noktalarda yanlış kararlar verir. Kendisini işine veremez. Anandi’ye baş saoğlığına giden Jagdish ise iyi karşılanmaz. Zaten Jagdish’in de cenazeye katılma amacı çok farklıdır. Yeni planlarını sinsice yoluna koymak ve ortamı karıştırmak Jagdish’in en sevdiği iştir.

İkimizin Yerine Bago Öldü mü

İkimizin Yerine 29 mayıs 264. bölüm

Annesini kaybeden Anandi psikolojik olarak çökmüştür. Zor acılı gününde kendisini teselli etmeye çalışanların başında Shivraj ile yalnızlığını gidermeye başlar. Anandi ile kaymakam arasında bu zor gündeki yakınlaşma aslında bir daha ayrılmamak üzere birleşimin perçini olmaktadır. İkimizin Yerine 264. bölümde neler olacak diye merak ediyoruz. Jagdish’in cenaze evine gelerek yaptığı sinsi planları izleyeceğiz. Bir türlü durulmayan İkimizin Yerine 29 mayıs heyecanı ile devam edecek.

İkimizin Yerine 29 mayıs 264. bölüm
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 28 Mayıs 2019