İkimizin Yerine 264. Bölüm Özeti, 265. Bölüm Neler Olacak Tüyoları 30 Mayıs

İkimizin Yerine Anandi ve Kaymakam Shivraj evlenecek mi? İkimizin Yerine dizisi 264. bölüm özeti ile reyting rekortmeni oldu. Gelecek İkimizin Yerine 265. bölüm neler olacak 30 mayıs tüyoları nedir ?

İkimizin Yerine 264. Bölüm Özeti, 265. Bölüm Neler Olacak Tüyoları 30 Mayısİkimizin Yerine 264. Bölüm Özeti, 265. Bölüm Neler Olacak Tüyoları 30 Mayıs

Anandi kaybettiği annesi Boga’dan sonra psikolojik çöküş yaşamıştır. İkimizin Yerine 29 mayıs özeti hüzünlü geçti. Ancak bölüm sonuna kadar yanından bir an olsun ayrılmayan Shivraj Anandi ile duygusal bağda yakınlaştı. İkimizin Yerine 265. bölüm Anandi Shivraj evlencek mi?  Dadasi’nin uğraşması sonucu başlayan aşk kıvılcımı yerini nihayet budu. 10 bölümdür süre gelen kaymakam ile Anandi’nin yakınlaşma heyecanı cenaze evinde isimlendi.

Anandi sevdiği adam hakkıda Gauri ve Jagdish’in konuştuklarını duyar. Ancak yaptıkları plan Shivraj için kabul edilemez. Anandi yapılanlar karşısında çok sinirlenir. Jagdish’e ailesi bile sahip çıkmamıştır. Cenaze evinden hemen ayrılan Jagdish psikolojik çöküntü içerisindedir. Anandi’nin babası Bago’nun ölümünden sonra kızının mutluluğuna odaklanacaktır. İkimizin yerine 265. bölüm neler olacak babası kızı için neler yapacak göreceksiniz. 30 Mayıs günü Dadasi kaymakam ile Anandi’nin evlenmesi için elinden geleni yapacak. Sıradaki planı budur.

İkimizin Yerine 30 mayıs neler olacak

İkimizin Yerine 30 mayıs neler olacak tüyoları nedir ? Kazan, Anandi’ye Shivraj ile evlenip evlenmeyeceğini sorar. Geçtiğimiz bölümde Boga ölmeden önce son istedi ikisinin evliliği idir. Anandi Boga’nın son isteğini yerine getirecek mi? Jedsar’a gelen Shivraj’ın annesi Anandi’nin kafasında en büyük soru işareti olmuştur. Eğer evlliliğe giden aşk yolu bozulur ise 30 mayıs günü Shivraj’ın annesi tarafından engellenmiş demektir.

İkimizin Yerine 29 mayıs özeti

zvr

Bu Yazıya Tepkin Ne Oldu ?

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.