İkimizin Yerine 265. Bölüm Özeti, 266. Bölüm Neler Olacak Tüyoları 31 Mayıs

Bugün oynayan İkimizin Yerine 265. bölüm özeti neler oldu ve yarın oynayacak İkimizin Yerine 266. bölüm 31 mayıs neler olacak tüyoları nedir ? Shivraj ile Anandi evlenecek mi? Shivraj’ın annesi Anandi için ne düşünüyor ? Guari ve Jagdish’in sinsi planları nedir

İkimizin Yerine 265. Bölüm Özeti, 266. Bölüm Neler Olacak Tüyoları 31 Mayıs

İkimizin Yerine 265. bölüm özeti izleyemeyenler için sitemizde yayınlandı. Bago’nun ölümü ile psikolojik çöküntü yaşayan Anandi Shivraj ile eksikliğini gidermeye başlarken arada ciddi bir yakınlaşma oldu. Boşlukta olan Anandi ile Shivraj Dadasi’nin de desteği ile Bago’nun son isteğini yerine getirmeye karar verdi. Bago ölmeden önce Anandi’nin kaymakam ile evlenmesini istedi. Evlilik haberlerini duyan Kaymakam Shivraj’ın annesi zaman kaybetmeden Jedsar’ın yanına geldi. Gelmesinde amaç Anandi kim oğlu için uygun bir kız mıdır bunu görmek istedi. İkimizin Yerine 30 mayıs özeti birbirlerine yaklaşan iki gencin hayatına karar veren bölüm oldu.

İkimizin Yerine 31. bölüm özeti

İkimizin Yerine 266. bölümde neler olacak 30 mayıs özeti.

Shivraj’ın annesi Anandi ile evliliğine karşı çıkar. Shivraj annesi ile tartışmaya başlar. Ben Anandi’yi seviyorum der. Bir karar vermesi gereken Shivraj Anandi ile annesi arasında kalacak. Onun kötü bir kız olmadığını ve mutlu olabileceğini annesine anlatmaya çalışır. Annesi ile kesinlikle bu evliliğe karşıdır. Anandi çok üzülür Dadasi bir yolunu bulup bu işi bitirmeye çalışır. Anandi’nin daha önce evli olduğunu annesine açıklaması kesinlikle kabul edilemez bir durumdur. Şimdi kritik olay kaymakam oğlunun gönlünü çalmayı başarmış kadını annesi nasıl kabul edecek ? Gelecek bölüm hakkında İkimizin Yerine 31 mayıs özeti ve analizi niteliğindeki yazımız için siz de bize yorum gönderiniz. Sizce anne Anandi’yi kabul edecek mi ikisi için düğün görünüyor mu ? Haziran ayı başında dizide bir düğün yapacak mıyız? Diğer yandan ise Guari ve Jagdish yaptıkları plan içerisinde boğulacaklar. Çünkü Anandi planlarını 29 mayıs bölümünde duydu ve 30 mayısta Shivraj’a bunu anlatacak. Buna göre davranacak olan kaymakam 1 haziran bölümünde sorun olmadan kurtulabilecek.

Anandi ve Shivraj evlenecekmi

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.