İkimizin Yerine 266. Bölüm Özeti, 267. Bölüm Neler Olacak Tüyoları 1 Haziran

Hint dizisi İkimizin Yerine 31 mayıs özetinde neler oldu 266. bölüm hakkında yaşananlar. 1 Haziran İkimizin yerine analizi 267. bölüm neler olacak tüyoları nedir Anandi ve Shivraj evlenecek mi Guari’nin sinsi planları nedir ?

İkimizin Yerine 266. Bölüm Özeti, 267. Bölüm Neler Olacak Tüyoları 1 Haziran

Boga’nın son isteğini yerine getirmeye karar veren Anandi ve Shivraj evlilik kararı aldıkları İkimizin Yerine 31 mayıs özeti izledik. Shivraj’ın evlilik düşünesi üzerine hışımla gelen annenin kararı çok önemli idi. Şuanda halen resmi evrakta evli olan Anandi ile evlenme fikri annesine anlatılamaz durumda. Shivraj annesi ile konuşmalarında çok tedirgin oldu ancak Anandi’ye aşık olduğunu anlayan anne yelkenlerini indirdi. İkimizin Yerine 267. bölümde neler olacak annesi evliliğe onay verecek mi?

İkimizin Yerine 1 haziran neler olacak ? Gelecek bölümün senaryosunda neler var ? Shivraj’ın annesi Anandi ile tanışmayı kabul eder. Tanıştıklarında tüm ailece Anandi’yi çok severler.Tek sevmeyen ise Shivraj’ın kardeşi Sanchi’dir. Sanchi abisinin Aşima ile evlenmesini ister. Shivraj kardeşini ikna etmek için uzun uzun konuşur. Aşima ile çok iyi anlaşan Sanchi’nin Anandi ile de iyi anlaşabileceğini ona anlatır.

İkimizin Yerine 1 haziran özeti ve analizi

İkimizin Yerine 267. bölüm özetinde asıl problem Anandi’nin boşanması gerektiğidir. Dört ay kadar sürecek boşanma süreci için Shivraj ve Anandi beklemesi gerekir. Annesinin çok sevdiği kız için oğluna ama nişan yapabilmeniz için bir engel yok der. Yarınki oynayacak bölümde nişan hazırlıkları vardır. Bir yandan ise Anandi’nin evrak üzerinde boşanacağını öğrenen Guari’nin kötü emellerini izleyeceğiz. Yine sinsi planlar ile boşanacak olan Anandi için kötülükler planlamaktadır. Guari’nin de evlilik planları vardır.

İkimizin Yerine 1 Haziran analizi konumuza eklemek istediklerinizi bize yorumlar kısmından gönderiniz. Anandi ve Shivraj’ın nişan hazırlıkları ile geçecek bölümde Guari’nin sinsi planları ne olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 31 Mayıs 2019