İkimizin Yerine 267. Bölüm Özeti, 268. Bölüm Neler Olacak Tüyoları 2 Haziran

Kanal 7’nin gündüz dizisi İkimzin Yerine 2 haziran neler olacak 267. ve 268 bölüm özeti analizleri ve tahminlerimiz. Hint dizisi olduğu için gelecek bölüm tüyolarını kolayca öğrenebiliyoruz. Anandi ile Shivraj nişanlanacak mı mutlulukları bozulacak mı?

İkimizin Yerine 267. Bölüm Özeti, 268. Bölüm Neler Olacak Tüyoları 2 Haziran

Shivraj Anandi ile evleneceği için çok heyecanlıdır. İkimizin Yerine 2 haziran neler olacak ? Heyecanını bastıramayan Shivraj sürekli Anandi’yi arayarak onu bunaltmaktan korkmaktadır. Ancak düşünmeden ve aramadan duramamaktadır. Kalbi yerinden çıkacak Shirvraj bir yol bulur. Sumitra’dan yardım ister ve Anandi’yi aratır. Sesini biraz olsun daha fazla duymak için Shivraj kaymakamlık görevini bile unutmuş diziyi aşk hikayesine dönüştürmüştür. Nişan hazırlıklarının sürdüğü konakta işleri karıştıran Guari mutluluğa gölge düşürmek üzeredir.

İkimizin Yerine 2 haziran neler olacak

Jagdish ile Guari uzun süren işsizlik sorunundan sonra psikolojik çöküntü yaşamıştır. Hastanede en son yaptığı taşkınlıktan sonra başhekim tarafından kovulması ikili arasında gerginliği iyice arttırmıştır. Ev kirasını bile ödeyemeyen Jagdish köye taşınmış burada bir kadının doğumuna şans eseri yardımcı olmuştur. Tekrar yaşama sevinci bulan Jagdish Guari ile İkimizin Yerine 2 haziran özeti bölümünde ayrılma kararını devam ettirmektedir.

Anandi ile kaymakam Shivraj evlenecek mi? Boşanma süresinin dört ay kadar süreceği zaman diliminde nişan hazırlıkları yapan ikili yeni bölümde tartışmaya başlayacak. İkisinin arasındaki mutluluğa gölge düşecek. 268. bölümde evdeki Guari ve Jagdish arasında çıkan tartışmalar herkesin yüzünü asacak. Boşanmak istediklerini açıklamaları evlenmek üzere olan ve hazırlıkları yapan iki aileyi derinden üzecek. Herkesin yüzü asılacak ve kimse iş yapmak istemeyecek. Bu durum Shivraj tarafından kabul edilemez derecede Jagdish e karşı antipati oluşturacak.

Anandi kaymakam Shivraj evlenecek mi

Jagdish zaten Shivraj’ın mutluluğunu istemiyordu. Bu oyunu bozmak için her daim elinden geleni yapmak için plan yapan Jagdish’in elinde çok büyük koz vardır. Eğer kaymakamın düğününü bozmayı başarabilir ise Shivraj’a en büyük kötülüğü yapmış olacağına inanıyor. Bunun için nişan üzerine plan yapması kaçınılmazdır. Anandi ise Guar ile Jagdish’in telefon konuşmasına kulak misafiri olmuştu. Anandi, Shivraj ile Jagdish’in arasındaki soğuk dağları eritebilir mi? Düğününü kurtarmak ve sorun olmaması için Jagdish’in durdurulmaya çalışıldığı bir bölüm izleyeceksiniz. İkimizin Yerine 2 haziran bölüm özetine eklemek istediklerinizi bize iletiniz.

İkimizin Yerine Bugünün Özeti
Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 1 Haziran 2019