İkimizin Yerine 272. Bölüm Özeti, 273. Bölüm Neler Olacak Tüyoları ve Özeti 7 Haziran

Anandi Jagdish’i af edecek mi? Son günlerde ülkemizde çok konuşulan af konusu İkimizin Yerine 272. bölüm özeti içerisinde yer aldı. İkimin Yerine 273. bölüm neler olacak 7 haziran özeti ve analizi ile tüyoları nedir yeni bölümde yaşanacak olaylar ?

İkimizin Yerine 6 haziran özetinde yaşananlar Jagdish ile başladı. Köye gelen Jagdish Anandi’nin karşısına çıkar. Yaptıklarından dolayı özür diler. Kendisini af ettirmek ister. Yaptıklarından sonra pişmanlık duyduğunu Anandi’ye söyler. Shivraj ise Jagdish’in dönmesinden pek bir rahatsız olmuştur. Evlilik hazırlıkları yapan Shivraj sevdiği kadın Anandi’yi kaybetmekten çok korkar. Önce Jagdish’in geldiğini kimse Anandi’ye söylemesin der. Ancak Jagdish Anandi için gelmiştir ve onu bulup karşısına çıkmaya kararlıdır. Ancak anlattıkları Anandi için bir etki yaratmamıştır. Çünkü Anandi’nin de gönlünde artık Jagdish yatmaktadır.

İkimizin Yerine 272. Bölüm Özeti, 273. Bölüm Neler Olacak Tüyoları ve Özeti 7 Haziran

Jagdish önce babası Barion’un önüne çıkar. İkimizin Yerine 272. bölümde acıklı bir sahne izledik. 5 haziran günü babası Barion oğlu Jagdish’in yaptıklarından sonra onun yüzüne bile bakmaz. Jagdish yere yatıp babasının ayaklarına kapanır ancak nafile. Kırılan kalp ve silinen bir oğul için Barian bir saniye bile tereddüt etmez dinlemeden hastaneden uzaklaşır. Jagdish ise yaptıklarına çok pişmandır.

İkimizin Yerine 7 haziran 273. bölümde neler olacak

Barion Jagdish’in Anandi’ye yaptıklarını af etmez.  Artık bunlar için geç kaldın Jagdish diyerek onu evinde istemediğini söyler. Jedsar’a gelen Jagdish’in haberini Anandi teyzesinden öğrenir. Anandi’nin verdiği cevap ise ” Jagdish benim geçmişim Shivraj benim geleceğim ” der. Ancak konuştuktan sonra Anandi’nin kafası karışacak mı Jagdish’i af edecek mi? İkimizin Yerine 7 haziran 273. bölümde neler olacak ?

Jagdish evliliği bozacak mı

İkimizin Yerine 7 haziran özeti ve analizi.

Jagdish yaşananlardan dolayı Anandi’yi suçlar. Bu yüzden geçmiş için de özür diler. Ancak Anandi’nin içinde hırs ve öfkeden başka bir şey kalmamıştır. Shivraj bu kritik günlerde Anandi’yi yalnız bırakmak istemez. Jagdish Anandi’yi kazanamaz. Artık işsiz ve evsizdir. Son parası ile köye gelmiş Anandi’den yardım istemiştir. Ancak açlıktan ölmemek için hırsızlık yapar. Jagdish’in başı belaya girer. Shivraj Anandi’nin Jagdish’i düşünmemesi için ona güzel sözler söyler. Güzelliğinden ve geleceklerinden bahseder. Jagdish’in ikisinin mutluluğunu bozmasına izin vermez. İkimizin yerine 7 haziran neler olacak eksik kalan kısımlar var ise lütfen yorumlar kısmımızdan bize iletiniz. İkimizin Yerine 7 haziran 16:10 Kanal 7’de yeni bölümünü yayınlayacak.

Jagdish, Shivraj ile Anandi’ye ne yapacak 7 haziran İkimizin Yerine Dizi Analizi

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.