İkimizin Yerine 277. Bölüm Özeti, 278. Bölüm Neler Olacak Tüyoları ve Özeti 12 Haziran

Anandi kiminle birlikte olacak ? İkimizin Yerine 277. bölüm özeti neler oldu, bu zamana kadarki kadar olanlar içerisinde en stresli an oldu. Peki İkimizin Yerine 278. bölüm neler olacak İkimizin Yerine 12 haziran özeti analizi ve tüyoları nedir ?

Jagdish Anandi’nin peşini bırakmamaktadır. Israr ile devam eden Jagdish Shivraj’ı kızdırmaya başlar. Shivraj sevdiği ve evlenmek üzere olduğu Anandi’yi kaybetmekten korkmaya başlar. Ancak İkimizin Yerine 12 haziran neler olacak öğrendiğinde beynine kan fışkıracaktır. Çünkü Anandi ve Jagdish aynı evde kaldıklarını öğrenen Shivraj gerçekleri bilmeden düşünmeye başlar. Jagdish İkimizin Yerine 11 haziran 277. bölüm özetinde eve gitmiştir ancak amacı farklıdır. Nandu’yu kontrol etmek amacıyla gitmiştir. Bir anda Jagdish fenalaşarak yere düşer. Anandi onu alıp yatırır ve gece boyunca ona bakar. Sabah Jagdish kendisine gelir ancak eline çok büyük koz geçmiştir. Shivraj Jagdish ile Anandi’nin gece evde beraber kaldıklarını öğrenir.

İkimizin Yerine 277. Bölüm Özeti, 278. Bölüm Neler Olacak Tüyoları ve Özeti 12 Haziran

İkimizin Yerine 12 haziran özeti içerisinde Aslında Shivraj Jagdish’in evde kalması gerektiğini söylemiştir. Anandi’yi zorla ikna etmiştir. Amacu Nandu’nun iyiliği içindir. Jagdish önce ateşlenir ancak Basant’ın sözlerine aldırış etmez. Dinlenmeyi reddeden Jagdish fenalaşarak yere yığılınca Anandi sabaha kadar Jagdish’in iyileşmesi için ona bakmaya başlar. Bu durumu öğrenen Shivraj çok sinirlenir. İkimizin Yerine 12 haziran neler olacak dizinin gelecek bölümleri hakkında haberleri her zaman sayfamızdan takip edin.

İkimizin Yerine 12 haziran neler olacak

Jagdish Shivraj ile Anandi’nin evlenmesine izin verecek mi? Hindistan’da tamamlanmış bir dizi olan İkimizin Yerine ülkemizde yeni gösterilmektedir. Gelecek bölümlerini kontrol ettiğimizde Shivraj ile Anandi’nin evlendiğini görebiliyoruz ancak bu Jagdish’in oyunları ile bir hayli gecikecek. Sonunda mutlu olacak olan ikiliye hayatlarında mutluluklar diliyoruz. Jagdish’in durumu ise çok daha kötü olacak ve sokaklarda yaşamaya başlayacak. Anandi’nin aşkı ile zor günler geçirecektir. Her zaman dizide çıkıp sevgilisini çalan Shivraj için kötü planlarını uygulayacaktır.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.