İkimizin Yerine 280. Bölüm Özeti, 281. Bölüm Neler Olacak Tüyoları ve Özeti 15 Haziran

İkimizin Yerine Shivraj Anandi ile evlenmekten vaz geçecek mi? İkimizin Yerine 15 haziran neler olacak 280. bölüm özeti ve 281. bölüm neler olacak çok merak ediliyor. Beğenilen Hint dizisinin gelecek senaryosu hakkında tüyolar konumuzun devamında. Hindistan’da final yapmış bir dizide neler olacağını tahmin etmek çok ta zor değil.

İkimizin Yerine 280. Bölüm Özeti, 281. Bölüm Neler Olacak Tüyoları ve Özeti 15 Haziran

İkimizin Yerine 280. bölüm özeti neler oldu izleyemeyenler için özetleyelim. Jagdish Anandi’nin aşkını bastıramamaktadır. Anandi’ye ne söylese de Shivraj ile evlenmekten vaz geçiremez. Başka bir yolu kalmayan Jagdish iyice bunalıma girer. Bulduğu tüm yolları zaman kaybetmeden denemektedir. İkimizin Yerine 15 haziran neler olacak merak ediyor musunuz ? Jagdish bu sefer de Shivraj’a gidip kendisinin Anandi ile evlenmemesi gerektiğini anlatmaya çalışacak. Akıllara sığmayacak bu düşünceye Shivraj şok olur. Nasıl sevdiği kadın Jagdish Anandi’yi ben seviyorum sen evlenme beni istesin diyebilir ?

İkimizin Yerine Anandi vs Shivraj Düğünü İptal olacak mı?

Jagdish ne yapar eder Shivraj’ı ikna eder. Düğün hazırlıklarından vaz geçtiğini ailesine bildirir. Özellikle Shirvraj’ın annesi bu kararın yanlış olduğunu söyler ancak Shiv kararlıdır. Ailesine evlilik için hazır olmadığını söyler. Anandi’nin evine gelerek evlenmek istemediğini söyler. Bir anda Anandi’nin tüm dünyası başına yıkılır. Soğuk ter atan Anandi Shiv’e nedenini sorar ancak aslında altında yatan sebebin Jagdish olduğunu söylemez. İleriki bölümlerde düğünün Jagdish yüzünden iptal edildiğini Anandi öğrenecek mi?

İkimizin Yerine Anandi vs Shivraj Düğünü İptal olacak mı

İkimizin Yerine 15 haziran özeti ve 280 281. bölüm neler oldu olacak diye merak edenler için tüyolarımızı verdik. Eksik yada sizin tahminlerinizi yorumlar kısmından bizlere iletiniz. Anandi şimdi ne yapacak ? Düğünü iptal eden Shiv ile aşkına devam edecek mi düğünü engelleyen Jagdish ile mi birlikte olacak ? Siz Anandi’yi kiminle birlikte görmek isterdiniz ? Yeni Bölüm Fragmanı

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 13 Haziran 2019