İkimizin Yerine 283. Bölüm Özeti, 284. Bölüm Neler Olacak Tüyoları ve Özeti 18 Haziran

İkimizin Yerine 284. bölüm neler olacak 18 haziran tüyoları ve bu gün neler oldu ? İkimizin Yerine 283. bölüm özeti ve analizi. Gelecek bölüm hakkından bilgiler. Shivraj neden tutuklandı kurtulacak mı? Anandi ile Jagdish beraber olacak mı? Anandi Shivraj’ı bırakacak mı?

İkimizin Yerine 283. Bölüm Özeti, 284. Bölüm Neler Olacak Tüyoları ve Özeti 18 Haziran

İkimizin Yerine 284. bölümde neler olacak ? Shivraj’ın tutuklanması herkesi hayrete düşürdü. Anandi ile kına yakmaya hazırlanan ve Hindistan’ın en önemli geleneklerinden birini yerine getirdiği sırada Jagdish’in planına yenik düşer. Anandi’nin ailesine karşı Shivraj’ı kötü durumda bırakmayı başaran Jagdish istediğine ulaşacak mı? Kurduğu sinsi plandan Shivraj kurtulabilecek mi? İkimizin Yerine 17 haziran özeti ve 18 haziran bölüm analizlerinde neler var ?

İkimizin Yerine 18 haziran

Anandi’yi bekleyen bir sorun ise Shivraj’ın kardeşi Sanchi’dir. Farklı geleneklerin buluştuğu düğünde Shivraj’ın ailesi Anandi’nin geleneklerini karşılamaz ve kabul etmez. Kardeşi Sanchi Anandi’ye kötü davranır. Anandi aşkı için Shivraj’a bunu belli etmez. İçine atar ancak çok üzerine gelmelerinden rahatsız olmuştur. Etraflarında düşmanları bitmeyen Anandi ve Shivraj İkimizin Yerine 18 haziran bölümünde kritik kararlar alacak. Jagdish’in planları ile polis tarafından tutuklanan Shivraj bir yanlışlık olduğunu düşünse de Anandi’nin ailesi Shirvraj için bakış açısını değiştirir. Jagdish Anandi ile birlikte olacak mı?

Shivraj Hapisten Çıkacak mı

İkimizin Yerine 17 ve 18 haziran bölümlerinde Shivraj ve Anandi’nin düğünlerini bozmayı başaran aile içerisinde düşünceleri değiştiren Jagdish Anandi ile birlikte olmak istemektedir. Kafası karışan polise mi Shivraj’a mı inanacağını bilmeyen Anandi ise Jagdish’in baskısına yenik düşecek mi? Gerçekten Shivraj suç işlemiş olabilir miydi? Anandi’nin sevdiği adam aslında tanıdığı gibi birisi değil miydi? Shivraj bir yanlışlık olduğunu kendisi ile hiç bir alakası olmadığını İkimizin Yerine 18 haziran analizinde anlatabilecek miydi? Shivraj yolsuzluk ile suçlanıyor. İhaledeki rakamlar üzerinden haksız kazanç elde edildiğini söylüyor.

YORUMLAR

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.