İkimizin Yerine 284. Bölüm Özeti, 285. Bölüm Neler Olacak Tüyoları ve Özeti 19 Haziran

Hint Dizisi Kanal 7’de her gün 16:10 itibari ile reyting rekorları kırıyor. Merak edilen ise İkimizin Yerine 284. bölüm özeti sonrasında 285. bölüm neler olacak analizi ve tüyoları. İkimizin Yerine 19 haziran Anandi ne karar verecek ? Jagdish’in oyunu ortaya çıkacak mı?

İkimizin Yerine 284. Bölüm Özeti, 285. Bölüm Neler Olacak Tüyoları ve Özeti 19 Haziran

İkimizin Yerine 284. bölüm 18 haziran günü yayınlanmasının ardından 285. bölümde neler olacak herkes tarafından merak konusu oldu. Kına günü Jagdish’in sinsi oyunu ile Shivraj’ı polisler almış ve ihaleye fesat karıştırma ile suçlamıştır. Tüm köylünün davetli olduğu günde halkın içinde tutuklanması kaymakamı bir hayli küçük düşürmüştü. Olayı gülerek ve severek izleyen Jagdish için Anandi yalnız kalmıştı. Şimdi ona daha iyi yanaşabilir yalnızlığından yararlanıp ikna edebilirdi. En azından Jagdish böyle düşünüyor. Anandi kaymakam Shivraj’ı ı unutup Jagdish ile aşk yaşayacak mı?

İkimizin Yerine 284. bölüm 18 haziran Salı

Anandi kına töreninde tüm köyde evlenmemiş daha önce kına yakmamış kızları da davet eder. Hep birlikte eğlenmek ister. Kınayı yakmadan önce ise tek dileği herkesin mutlu olmasıdır. Yaptığı duygusal konuşma ile herkesi ağlatmayı başarmıştır. Dadisa konuşma karşısında kendisini tutamaz. Kaymakam ile Anandi’nin ilk görüşmelerini sağlayan birlikte olmaları için sürekli planlar yapan Dadasi mutluluğu Anandi ile birlikte yaşamaktadır.

İkimizin Yerine 19 haziran neler olacak 185. bölüm analizi. Ritüeller’in devam ettiği sırada polislerin düğünü basarak Jagdish’in planları doğrultusunda Shivraj’ı alıp götürdüler. Yarınki bölümde ise Anandi Shivraj’ın gerçekten böyle bir şey yapıp yapmadığını sorgulayacak. Jagdish, Anandi’ye Shivraj’ın ne kadar şerefsiz biri olduğunu anlatmaya ve onu ikna etmeye çalışacak. Anandi’nin bir karar vermesi gerekiyor. Shivraj’a mı inanacak ? Jagdish ile hayatına kaldığı yerden devam mı edecek ? İkimizin Yerine 19 haziran 2019 bölümünde sizce hangisini seçmeli ? Hayatına nasıl devam etmeli bize yorumlar kısmından yazınız.

İkimizin Yerine 19 haziran neler olacak 185. bölüm analizi

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 18 Haziran 2019