İkimizin Yerine 286. Bölüm Özeti, 287. Bölüm Neler Olacak Tüyoları ve Özeti 21 Haziran

İkimizin Yerine 286. bölüm özetinin ardından düğünde neler olacak merak konusu oldu. Jagdish düğün gibi ne yapacak İkimizin Yerine 21 haziran analizi ve özeti hakkında detaylar konumuzun devamında. Shivraj ile Anandi’nin düğünü bozulacak mı?

İkimizin Yerine 286. Bölüm Özeti, 287. Bölüm Neler Olacak Tüyoları ve Özeti 21 Haziran

Anandi annesi Boga’nın ölümünden sonra halen kendisini toparlayamamıştır. Zor günlerinde yanından ayrılmayan Shivraj ile duygusal yakınlık hissetmiştir. Düğün hazırlıkları devam ederken Anandi Boga’nın resmi ile konuşmaya başlar. Göz yaşlarının sel olduğu anı gören Jagdish bu durumu avantaja çevirmek ister. İkimizin Yerine 21 haziran bölümünde Anandi’nin yanına gelerek duygusal konuşma yapar. Artık düğün gelip çatmıştır Jagdish’in Shivraj’a oynadığı sahtecilik suçu da yersiz çıkmıştır. Kına gününde kötü bir anı yaşayan Shivraj bu oyunu Jagdish’in yaptığını öğrenince ne olacak ?

Anandi Shivraj ile evlenecek mi Jagdish’e geri mi dönecek 21 haziran

İkimizin Yerine Anandi ve Shivraj’ın düğünü hüzün ile başlar. Jagdish 21 haziran bölümünde Anandi ile konuşur. Ancak bu duygusal konuşma Anandi’yi ağlatır. Düğüne saatler kala yapılan bu konuşmadan sonra Anandi’nin kafası çok karışmıştır. Şimdi ne yapacağını bilmeyen Anandi istemeyerek arabaya biner ve düğün alanına doğru ağlayarak yola çıkar. Jagdish ile yaşadıkları unutulumaz. Ardından gözünü alamayan Anandi 21 haziran günü çok merak edilen düğüne gelecek. Shivraj ile evlenecek mi yoksa geri dönüp Jagdish ile eski hayatını mı yaşamak isteyecek ? Bir seçim yapması gerekiyor. Sizce hangisini seçmeli Shivraj ile yeni bir hayat mı yoksa Jagdish ile kaldığı yerden devam mı etmeli ?

Anandi Shivraj ile Evleniyor 21 Haziran 2019

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Eklenme Tarihi: 20 Haziran 2019