İkimizin Yerine 3. – 4. Bölüm Fragmanı Özeti 10 – 11 Eylül Pazartesi

İkimizin Yerine 3. Bölüm Fragmanı Özeti 10 Eylül Pazartesi... İkimizin Yerine dizisi 8 eylül cumartesi akşamı yayınlanmaya başladı. Cumarteside itibaren her gün yayınlanacak olan dizinin özetlerini yeni bölümlerini de sizlerle paylaşacağız.

İkimizin yerine dizisi 3. bölüm Özeti; Anandi daha 8 yaşındadır. Gelenekleri gereği evlendirilir. Ancak onun aklı evlenmekte değil arkadaşlarıyla oyun oynamaktadır. Fırsat buldukça arkadaşlarıyla oynadığı yerlere gider hayaller kurar. Ama gelenekler üstün gelir ve Anandi daha çocuk olan Jagdish ile evlendirilir. Jagdish’te Anandi2den nefret eder başta çünkü ikisi de bu evliliği istemiyordu.

Ancak Anandi Jagdish’in derslerine yardım etti bu sayede arkadaş oldular. Jagdish Anandi’yi babaannesine karşı bile korumaya başladı. Anandi ve Jagdish arkadaş oldu ancak zaman ilerleyip ikisi de büyüdükçe Anandi ona aşık olduğunu anladı. O eşine aşık oldu bu gayet normaldi normal olmayan ise Jagdish’in başkasına aşık olması.

Jagdish Anandi’den ayrıldı ve ailesinin onaylamadığı bir insanla evlenmek istedi. Ailesinin istememesinin sonucunda sevdiği kızda Jagdish’in ailesine kin duydu. Jagdish bu olanları gördükçe hatasını anladı. Daha doğrusu Anandi’nin kıymetini anladı. Jagdish geri Anandi’ye dönüp onunla barışmak istedi ancak döndüğünde Anandi’nin de başkasıyla evlendiğini gördü.

Jagdish çok pişman olur ancak son pişmanlığın faydası yoktur. Anandi yine de eski eşi Jagdish’i affeder. Ancak sadece arkadaş olarak kalırlar. Balika Vadhu orjinal ismiyle Türkiyede Kanal 7 ekranlarına uyarlanan İkimizin Yerine dizisinin genel hikayesi bu şekilde.

Çocuk yaşta evlendirilen küçük Anandi’nin çektiği dramı ekrana getirecek olan İkimizin Yerine dizisi her gün Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak. Saat 16:10 da yayınlanacak olan dizinin orjinal halinin 3 bölüm birleştirilmişi olacak. Dizinin orjinal bölümleri 20 dakikadan oluşuyor çünkü.

İkimizin Yerine dizisi yeni bölümleri her gün yayınlanacak. Sitemizde İkimizin Yerine dizisi yeni bölüm özetlerine ulaşabilirsiniz. İkimizin Yerine dizisi Anandi ve Jagdish’in çocukluklarının gençliğe ve iki yetişkinin aşkına dönüştüğü bölümleri izlemek için bekleyeceğiz.

İkimizin yerine dizisini siz nasıl buldunuz yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Konu hakkında yorumunuzu yazın

İkimizin Yerine 3. – 4. Bölüm Fragmanı Özeti 10 – 11 Eylül Pazartesi (2 Yorum)

  1. ❤️İkimizin Yerine❤️Dizisi Dizinin Bir Hisesinden Parça Ekranda Çanlandı Üzüçü Anandinin Kolundan Tutarak Okuldan UZAKLAŞMASI ÜZÜÇÜ KÜÇÜK ÇOÇUKLAR NE İSTER OYUN OYNAMAK İSTER OKULDA OKUMAK İSTER Anandi ÇOÇUK OLSADA ONDAN KÜÇÜK OLMAĞIN YOK BÖYÜMESİN İSTEDİDİLER YUVA KURMASIN İSTEDİLER Anandi Onların İstediyin YAPDI Ailesin Mutlu ETDİ Ama Özü Mutlu Olmadı İki Yuva Kursada ÇOÇUKLUK YUVASINDA OLAN❤️AŞKINA❤️KAYITDI

Eklenme Tarihi: 7 Eylül 2018