İkimizin Yerine 338. Bölüm Özeti, 339. Bölüm Neler Olacak Tüyoları ve Özeti 11 Ağustos

İkimizin Yerine 338. bölüm özeti yarın neler olacak ? Ayrıca İkimizin Yerine 339. bölüm neler olacak tüyoları ve özeti nedir 11 ağustos özeti bilgilerini konumuzda bulabilirsiniz. Kanal 7 dizileri tüm hızı ile devam ediyor.

İkimizin Yerine 338. Bölüm Özeti, 339. Bölüm Neler Olacak Tüyoları ve Özeti 11 Ağustos

İkimizin Yerine 338. Bölüm Özeti 11 Ağustos

Sumitra hastanede şok olur. Koridorda Ganga’nın oğlu Manu’yu görünce Ganga’nın burada olduğunu anlar. Hemen Jagdish’in yanına giderek hesap sormaya başlar. Sumitra’nın sözlerine karşı Jagdish dik duruş sergiler. Yapılanların doğru olduğunu Ganga’dan bu kadar şüphe etmemesi gerektiğini söyler. Sumitra, Jagdish’e söz geçiremeyince İkimizin Yerine 338. bölüm özetinde Sanchi ile iş birliği yapacak. Yaptıkları plan ise 12 Ağustos bölümünde yayınlanacak.

İkimizin Yerine 338. Bölüm Özeti 11 Ağustos

İkimizin Yerine 339 Bölüm Tüyoları 12 Ağustos

Sumitra Jagdish’i Ganga’dan uzak tutmaya çalışır. Bunun kolay olmayacağını bilir. Yanına Sanchi’yi de alan Sumitra ortak plan yapar. Yönlendirmeleri ile 12 ağustos yeni bölümde Jagdish ile Ganga’nın arasına mesafe koymak için elinden geleni yapar. Genha Ganga sayesinde başarılı doğum geçirir. Tüm aile bebeğin mutluluğunu yaşasa da Ganga’dan dolayı konu açıldığında Sumitra sinirlerine hakim olamaz. İsyan eder ve bu ismi duymak istemediğini söyler. Sanchi nişan tarihini erkene alacak. Jagdish bir seçim yapacak. Nişan tarihi ile Ganga’nın gideceği gün aynı olunca kimi seçecek ? Ganga ve Jagdish aşkı çok yakında gibi duruyor.

İkimizin Yerine 339 Bölüm Tüyoları 12 Ağustos

İkimizin Yerine 338. bölüm özeti 11 ağustos neler olacak konumuzda tüyolar verdik. İkimizin Yerine 11 ve 12 ağustos bölümlerinde neler olacağını merak ediyor musunuz? Siz de düşünce ve tahminlerinizi yorumlar kısmından bize iletiniz.

İkimizin Yerine 338. bölüm özeti

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Exit mobile version